Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szentesen megláttam egy lányt...

Baróthiking kérdése:

Szentesen megláttam egy lányt tetszett, arra van esély hogy újra találkozhassak vele? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szentesen vártam a buszt kicsivel később többen lettünk, velem szemben ált egy lány a barátnőjével.

Sokáig néztem a lányt le is akartam szólítani de épp jött a busz kiderült hogy ő is pont azzal a busszal utazott mint én a buszon sokan voltak így ott se sikerült én hamarabb leszálltam Derekegyházán ő meg ment tovàbb Nagymágocs felé mikor leszálltam integedtem neki erre ő örült mosolygott, ez múlt héten volt pénteken pontosan tudom hogy hogy nézett ki csak nem tudom hogy hova valósi

meg azt sem hogy legközelebb ott lessz e

Boldog lennék ha úgy lenne mert mikor rá néztem úgy éreztem ő az igazi !! Ki mit mond mit tegyek ??



2017. aug. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá ! Úgy bizony Dá...
2017. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

😢😢😢

2017. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!