Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy hagytatok el a csaladi...

Hogy hagytatok el a csaladi feszket? Tudtok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, es egyszeruen nem tudom mit kezdjek magammal... Semmihez nem ertek, es ketbalkezes senki vagyok, eletkeptelennek es kb 15evesnek erzem magam. Sajnos elegge elvoltam kapatva, sok orszagban voltam mar nyaralni csaladdal, sok mindent megkaptam, meg nagy hazunk van stb es egyszeruen kiakarnak mar kb csapni minket is a szulok, igyekszem de egyszeruen nem tudom mihhez ertenek, egy erettsegim van meg a jogsival is szerencsetlenkedek, egyszeruen nem tudok "kirepulni",

2017. aug. 17. 16:16
 1/6 A kérdező kommentje:
es nyilvan meg a maganugyi problemakrol nem is irtam..
2017. aug. 17. 16:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj kozmunkasnak.
2017. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Külföldi munka? Azzal lehet keresni, és azonnal el is hagyhatod a szülői házat...
2017. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, hová menjen külföldre? Gondolom nincs egy millája a számlán :D


Kérdező, 21 évesen leléptem otthonról, már dolgozó nőként, mert különben felakasztom magam a hülye légkör miatt.


Most már 1000 km-re élek a párommal, és munkát keresek.


Ebben a szüleid is hibásak, hogy hagytak lézengeni, de gyorsan kapd magad össze, mert megunhatják az élősködésedet és hipphopp kitehetnek, ha úgy gondolják.

2017. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érettségi óta -4 éve- élsz otthon úgy, hogy semmit sem csinálsz.

Akkor ideje lenne valami szakmát tanulni, bármilyen tanfolyamon, de lehetőleg ne 3 évig tartson. Ha látják, hogy akarsz valamerre fordulni -talán- engedni fogják, hogy addig otthon maradj. Míg elmész dolgozni mellette. Valószínűleg nem leszel elnök-vezérigazgató kapásból, de nem is az a lényeg. Kezdj magaddal valamit, a léhűtést pedig felejtsd el.

Ha van "alkualapod" velük beszélni, akkor jobb pozícióból indulsz. Vagyis kikuncsorgod, hogy addig maradhass, míg elvégzed azt az iskolát. Mellette pedig dolgozz, akár csak hétvégente, az mindegy.

Ne kerülj úgy ki a szülői házból, hogy nincs egy szakmád sem, soha semmit nem csináltál. Így felvesznek a mekibe, vagy árufeltöltőnek, de elindulni piszok nehéz lesz...

Mihez lenne kedved? Alig van olyan középfokú végzettség, amit ne lehetne elvégezni, alaposan nézz körül, mi érdekelhet. Csak van valami érdeklődési köröd...

2017. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 ??? Mégis minek kellenek milliók? Ha biztosítják a szállást kint, akkor minimális pénzből el lehet lenni addig, amíg meg nem kapod a fizetésed (vannak munkáltatók, akik még magát a kijutást is fizetik, bár ha nem, akkor is meg lehet úszni viszonylag olcsón, ha nem akarsz flancolni repülővel).

Egy eddig kint dolgozó ismerősömnek sem voltak milliói, aztán mégis megoldották...

2017. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!