Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenne értelme bulikba járni...

Lenne értelme bulikba járni ivás nélkül?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Mostanában döntöttem úgy, hogy többet nem iszom. Gilbert-kóros vagyok, rossz a TSH-m és örököltem anyám borzasztóan gyenge gyomrát (tejtermék, fűszeres étel vagy kis stressz és napokig ég + hányinger).

Eddig is furcsa volt, hogy miért van már hányingerem egy fröccs után, miközben az ízével sincs már semmi bajom, sorozatban sokadik bulim romlott el amiatt, hogy ittam (nem sokat), és rosszul lettem. Egyszer mentőt is kellett hívni, mert hánytam, majd elájultam (~2 !!!!! deci vodkától).


A baj az, hogy szesz nélkül nem tudok feloldódni, nagyon introvertált vagyok. Persze, tudom élvezni mások hülyeségeit, de táncolni/csajozni csak nagyon görcsösen.


Viszont, ha iszok, akkor megvan az esélye, hogy nem csak a saját estémet (hányás utána órákig émelygés) rontom el, hanem a bulit is megölöm a rossz/segítségre szoruló kedvemmel.


Persze, lehet mondani, hogy máshol is lehet szórakozni, de őszintén... hol?

Az ismerőseim (nem csak a barátaim) 99%-a szabadidejében vagy iszik, vagy a barátnőjével van, vagy kondizik. Nekem csajom nincs, kondizni nem járok.


Tehát elmegyek ivós helyekre, anélkül, hogy innák és bár jól érzem magam de görcsös maradok, feloldódni nem tudok és minden percben hallgatnom kell a "miért nem iszol?" szöveget, vagy itthon maradok egyedül mindennap, ami előbb-utóbb kicsinál?


2017. aug. 17. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam inni, mégsem járok bulikba, mert nem az én világom. Szerintem ha akarsz akkor menjél.
2017. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme igen. Nem iszol alkoholt csak valami mentes cuccot és ne görcsölj mert buliban vagy legyen jó kedved de az egészséged ne kockáztasd hogy párszor jobban érezd magad, meg tényleg elromlik a hangulat ha állandóan rosszul vagy. Idővel megszokod és nem fogsz görcsölni. Alkohol nélkül is lehet jól szórakozni.
2017. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk az álszentkedést, mindenki tudja hogy nem.
2017. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Hogyne! Mondjuk ha te csinálod/játszod a zenét, ugyanúgy feloldódhatnál, és nem kellene inni. Nos?
2017. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán, én sem iszok csak ásványvizet, néha energia italt.
2017. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!