Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Butának érzem magam társaságban?

Butának érzem magam társaságban?

Figyelt kérdés

Introvertt vagyok, csak olyankor tudok beszèlgetni, ha nagyon egymásra hangolódunk valakivel. A semmiről nem szóló csevegès sose ment, ha kènyszeredetten kell tàrsalognom, elfàradok.

A pàrom nemrég bemutatott néhàny ismerősènek, akikkel aztán elbeszélgettünk. Érdekes emberek, de végig olyan hülyének éreztem magam.

Zenéről volt szó, képzett zenész a többség, zenéről volt szó.

Igyekeztem bekapcsolódni, jól is éreztem magam. Bár meglehet, hülyènek nèztek olyan kérdèsek utàn, hogy elfogyhatnak-e a zenék valaha (azaz véges-e a hangok kombinàciója), illetve ha èn szàmomra ismeretlen zenèvel àlmodok, és fel tudom idézni ébredés utàn, azt az èn tudatom hozza-e létre.

Holnap megint velük leszünk. De kicsit izgulok, mivel attól, hogy én jól elbeszèlgetettem valakivel, még nem biztos, hogy az a màsik is ugyanígy érez...


2017. aug. 17. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Làny vagyok egyébként, huszonéves
2017. aug. 17. 22:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Lazíts. :)
2017. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Attól, hogy érdeklődsz valami felől, és kérdéseket teszel fel a témát illetően olyanoknak, akik tapasztaltabbak és jártasabbak benne, mint te, nem leszel sem buta, sem kevésbé érdekes. Az sosem számított butaságnak, ha az ember választ akart találni az őt gondolkodásra késztető kérdésekre, és ehhez "segítséget" kért. A következő találkozó miatt ne aggódj. Én is mindig attól féltem, hogy a másik fél nem élvezte annyira a társaságom, mint én az övét, aztán a párom csitítgatott. Sőt, néha beárult annak, akinek a rólam alkotott véleményére voltam kíváncsi, és ő maga mondta el, hogy nyugodjak le, ne gondoljam túl a dolgokat. Ne izgulj, csak add magad! Minden rendben lesz. :) (21/L)
2017. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A témában buta vagy lényegében, de mint laikus hallgató otthon, így szólj "onnan".Vajon tudják, mi a különbség Presser és a mostan "művészek" közt? Sejted? A tehetség;)

Ők meg máshoz nem értenek, fogalmuk nincs a főzésről;) Ez így van rendben és lazán a dolgokkal...legfeljebb nem kedvelnek..és?

2017. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Probálj felhozni akkor olyan témát amiben te vagy jártas. Például nem kérdeztek rá, hogy miben dolgozol? Ha mesélsz a cégröl és a munkáidrol, aklor meg ök fognak irigykedni, hogy ez igen, olyan dolgokhoz ért ez a csaj amihez mi nem.
2017. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!