Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el, hogy észreveg...

Hogyan érjem el, hogy észrevegyenek a fiúk, hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
18 éves, viszonylag zárkózott lány vagyok. Most kezdem majd az egyetemet új városban, új emberek között, szeretnék kicsit nyitottabb lenni. (A gólyatábor sajnos iszonyú drága, nem tudtam elmenni.) Eddig nem hogy fiúm nem volt, még csak "jelentkező" sem nagyon. Ezen szeretnék változtatni, de nem önmagamból kifordulva. Csendes vagyok, de nem unalmas, viszont nem is nagyon bulizós, a piát sem nagyon bírom. Kicsit félős, bátortalan, és nagyon önbizalomhiányos vagyok, így hogyan tudnék ismerkedni? A lányokkal általában remekül kijövök, de a fiúknak mintha "láthatatlan" lennék. 154 cm mély vagyok, mellé ráadásul nem nádszálvékony (de nem úgy kell ám elképzelni, hogy a moziban is csak 3 széken férek el). Nem elsősorban szexre vágyom egyébként, inkább csak hogy végre szerethessek valakit,hogy legyen, aki megvigasztal, ha begubózok, hogy valakivel össze lehessen bújni.... Szóval értitek. :) Egyáltalán lehet még egyetemen klasszikus párkapcsolatot kialakítani? Vagy csak egyéjszakás, kötetlen szex mindenkinél?

2017. aug. 20. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Szűz vagy?
2017. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. aug. 20. 14:42
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Hol laksz mert én észre veszlek 😂😂😂
2017. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyetemen nem annyira lehet. Ott túl sok embert lehet megismerni rövid idő alatt, hogy értéke is legyen a kapcsolatoknak a magánéletben is.
2017. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Megváltozni ne akarj senki kedvéért. Igazán csak az fog szeretni, aki olyannak szeret amilyen vagy.

Nem csak a nádszálvékony bulizós csajok tetszenek a fiúknak. Legalábbis nem akkor ha kapcsolatot keresnek. Max egy éjszakára. :D

Hogy milyen társaság meg milyen srácok lesznek az egyetemen, azt nem tudom megjósolni neked, de ott is ugyanúgy meg lehet ismerni jófej, hozzád hasonló embereket, mint máshol.

De eljárhatsz sokfelé, barátnőd csak van 1-2 aki elkísér. Bulizni, kávézóba, moziba, strandra, edzőterembe... ismerkedni gyakorlatilag bárhol lehet.

De regelhetsz társkeresőkre is, csak akkor marha sokan fognak írni és nem mindenki lesz szimpatikus. :D

2017. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Sok minden lehetne írni tanácsként, de egy valamin megakadt a szemem: "hogy legyen, aki megvigasztal, ha begubózok".


Ne így állj neki! A srácok nem szeretik, ha arra szánják őket, hogy tartsák a vállukat, ha szomorú vagy. Ugye érted, mit szeretnék ezzel mondani? Sok mindenben kell változtatnod. Nem a súlyodon, a magasságról főképp senki nem tehet, én sem vagyok sokkal több. A lányoknál ez majdhogyem nem is számít. A fiúk sokszor a kimondottan alacsony lányokat kedvelik. Azt, hogy adj magadra, stb., stb., az mellékes, gondolom nem hanyagolod el a külsőd. Légy nyitott a fiúk felé is, ne csak barátnők felé. És mint írtam, ne azt keresd egy srácban,hogy ha bajod van, legyen, aki megvigasztaljon. Itt lehet a problémád fő oka.

Sok sikert! :)

2017. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

"zárkózott lány vagyok"

Mint veled szinte egykorú fiú vagyok, a zárkózottság könnyen összekeverhető illetve bátortalanná teszik a fiúkat, rengetek ilyen kérdés van itt. Amikor fiúk kérdezik, hogyan nyissanak egy kevésbé nyitott lány felé. Mert kezdeményezni sem olyan egyszerű ám!

Ha egyáltalán nem keresed a társaságot, azt hiszik az emberek, hogy nem is szeretnél velük barátkozni.


Sokaknak egyébként szimpatikus, ha valaki csendesebb, kevésbé bulizós.

Ez nem hátrány, sőt!


A külsődről nem írtál, csak nagy vonalakban.

Nem kell feltétlenül követned a divatot mindenben, az a fontos, hogy ápolt legyél és igényes.

Sokat mosolyogj, keresd a szemkontaktust, ha alkalmad van rá.

Próbáld az önbizalmadat is növelni.


Szerintem egyetemen is lehet ismerkedni.

Próbálj kapcsolatokat kialakítani mindenféleképpen.


Barátokon keresztül sokkal könnyebb ismerkedni. Lányokkal is barátkozz nyugodtan.

Ha esetleg be tud egy barátnőt mutatni egy fiúnak, sokkal előrébb vagy.

Tudsz érdeklődni Te is a fiúról, illetve a fiú is megtudhat valamit rólad. Így könnyebb, mint csak úgy leszólítani valakit, hogy nem ismered.



Ha esetleg még tudok valamiben segíteni, írjál nyugodtan.


F20

2017. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os: Értem, hogy mit akarsz mondani, és így utólag tényleg így lehetett értelmezni, pedig nem úgy gondoltam én. :D Csak sikerült kissé szerencsétlenül fogalmazni...

Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 20. 15:13
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
10/?-asnak tartod magad? Próbálj meg erre válaszolni és keress magadnak hasonló kategóriás srácot. Sok lány azért nem talál maga mellé senkit élete végéig mert túl magasak az elvárásai. Egy 5/10-es lány ne akarjon maga mellé egy Dicapriot maga mellé mert egyedül marad.
2017. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne foglalkozz tirpákokkal. Ez az elsö tanácsom, hogy ne add alá a mércét, csak azért, hogy legyen valakid, vagy mert ez a trendi. Mert nem az. Sok fiú vágyik nem-csak-szexre, hanem komoly kapcsolatra.

Szerintem az egyetemet pont neked találták ki ilyen szempontból, az emberek sokfélesége, a rengeteg program lehetőség, új baráti társaságok, szükségszerüen nyitottabbá, lazábbá válsz ezektől. Nálam ez kb fél-1 év alatt kezdett igazán kibontakozni. Sodródj az árral, néhány kivételtől eltekintve felnőttesebb gondolkodású fiúk-lányokkal találkozol, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2017. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!