Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit válaszoljak rá, ha valaki...

Mit válaszoljak rá, ha valaki megemlíti, hogy milyen magas vagyok?

Figyelt kérdés

Sok helyről megkapom, hogy hú milyen magas vagy. Néha már tényleg nem tudom mit mondhatnék erre a sablon válaszokon kívül. Szeretnék valami humorosat válaszolni elsősorban, de mindent meghallgatok.

Előre köszönöm ha valaki szán időt a válaszolásra.

16/L



2017. aug. 23. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2017. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ki említi meg? És miért? Sokat nőttél mostanában? Vagy magasabb vagy, mint általában a korosztályodban a lányok?

Ha idegesítenének vele, akkor annyit mondanék, hogy ti vagytok alacsonyak, vagy hogy köszi, van otthon tükör én is látom magamat. De ha nem rosszindulatból mondanák, akkor nem szólnék be semmit, de megkérném, hogy hanyagoljuk a témát, mert már elmondták elégszer.

2017. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjad, ne mondj semmit, vagyis csak helyeselj, hogy igen, és mosolyogj. Ha visszaszólsz valamit, azzal elárulod, hogy nem vagy elégedett magaddal.


Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok mint te, lány vagyok, de majdnem 180 cm, így én is csomószor kapok ilyen megjegyzéseket, hogy "hú de magas vagy".

2017. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég egy "köszi", vagy "hát igen". Lehet vicceskedni, ha azt szeretnél, hogy fent jobb a levegő, vagy hasonlók, de egy idő után át fog menni szánalmasba.
2017. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi mondjuk meg, mit mondj? hű, de egyedi...
2017. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább készíts ilyen kártyákat magyarul és egy szót sem szólva add oda a kérdezőnek:


[link]

2017. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad, hogy a magasságod csak a kisebbik baj, de a tériszonnyal nem tudsz mit kezdeni.
2017. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy legalább egy csomóan felnéznek rám (nemcsak a lelkedre, hanem gyakorlatban is) :D
2017. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne válaszolj semmit.


Amúgy leírhatnád, milyen magas vagy, ha már megkérdezték. (Amúgy nem én kérdeztem.)

2017. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. 179 cm vagyok. Nem sértőt akarok senkinek se mondani, beszólni se szeretnék. Csak szererném lazábbra venni a dolgot.
2017. aug. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!