Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt hogy érhette el?

Ezt hogy érhette el?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon bosszantó ezt tudomásul venni, ugyanolyan ember mint én, azzal a pénzzel amivel rendelkezik, semmivel nem különb, csak megengedhet magának ezt-azt.

Viszont az érdekelne hogy ha Őt nem b****ák meg egy gázolásos emberölés után, normális bejelentett munkája sosem volt, tisztán kivenni hogy bűnöző, jogsija megmaradt, és már ismét egy több 10 milliós kocsit hajt.


Akkor nekem miért nem lehet a töredékét megcsinálni? engem miért állítanak félre gyorshajtásért és egy ejnye bejnye nélkül, kihúznak a zsebemből nem kevés pénzt?

Ha én karamboloznék sebességtúllépés miatt, ugrana a plasztikkártyám a kukába, egy sörrel nem vezethetek mert szondánál az is buktató?


Kihez kell menni "felmentést" kérni, hogy én is mentesüljek a polgári jogok alól?


2017. aug. 25. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Országunk belügyminisztere a 90-es évek olajszőkítési perei során a vádlottak padján ült. Ennyit a magyar johbiztonságról.

By the way:

- nem ütött el senkit

- a kanyarodó jármű szabálytalan volt, mivel nem vette figyekembe a kanyarodási szabályt, és nem megfelelő íven vette a kanyart.


Mindazonáltal valóban vérlázító, hogy volt már közlekedési ügye, nem volt jogsija, és mégis szabadlábra helyezték.

2017. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyilkosságoknak nincsen sulyuk.nem egy "szülő" pl szandekos gyerekgyilkossagert kap 5 évet, aminek a felét mindig elengedik..

De a többi is ilyen.


Az emberélet nem érték.

2017. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!