Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan írjak rá egy srácra,...

V.Tina kérdése:

Hogyan írjak rá egy srácra, akivel 4 napja nem beszéltem?

Figyelt kérdés

Egyik este anotalkon beszélgettem egy sráccal. Jólesett vele beszélgetni, jófej.

Amikor alvásra került a sor, mondta, hogy azért adjuk meg egymás instagramját, hogy később is tudjunk beszélgetni, majd instán is dumáltunk kicsit. Azt írta, hogy majd másnap beszélünk, de nem írt. (Értem, hogy ez nem olyan nagy tragédia, de a sztori szempontjából fontos.)

Azóta nem beszéltünk, de én szeretnék vele még bezsélni, mert tényleg kedvesnek tűnik, és lehet, hogy egy jobb barátság is kikerülhet ebből.

A gond az, hogy nem tudom, hogyan kezdjek el beszélgetni vele. Napok óta gondolkodom, hogy hogyan írhatnék neki, hogyan kezdeményezhtnék beszélgetést.

Amíg korábban beszéltünk, nem tűnt olyannak, hogy csak úgy ott hagyja az embert, inkább olyannak, aki szintén nem mer kezdeményezni (talán épp ezért tűnik kedvesebbnek, mint a többi fiú ismerősöm; nem egy rámenős, flörtölős barom).


Szóval: hogyan tudnék jól beszélgetést kezdeményezni?



2017. aug. 25. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Szia.írj neki nyugodtan hogy szívesen folytatnád a beszélgetést, persze ha van kedve.semmi ciki nincs ebben.Mi a legrosszabb ami történhet?Max nem ír vissza, abból meg legalább tudni fogod hogy ő nem akar veled dumálni.
2017. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen írjál neki, fiatalok vagytok, nem kell olyan nagy feneket keríteni a dolgoknak, mintha az angol királynőt nem mernéd megszólítani! Bármiről írjál neki, ami történt veled, amit láttál, amiről véleményed van, aztán vagy válaszol vagy nem.
2017. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van ^-^ Már írtam is neki :D
2017. aug. 25. 22:41
 4/4 anonim válasza:
és válaszolt? :)
2017. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!