Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit ajánlotok egy tininek?...

Mit ajánlotok egy tininek? Milyen jó tanácsokat?

Figyelt kérdés
Pl. gondolok itt a divat, a társasági élet kapcsán milyen legyen, tippek mit hogyan kellene csinálnia egy tininek. De ehhez kapcsolódóan, milyen sportokba érdemes belekezdenie, és a többi. Tippeket kérek

2017. aug. 28. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyire tini és milyen nemű? mik a céljai? azért sok dolog fontos...
2017. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én minden tininek azt ajánlanám, hogy legyen önmaga, mert csak egyszer fiatal, és használja ki minden percét. Öltözzön úgy, ahogy szeretne (persze normális kereteken belül), sportoljon azt, amit szeretne. Felnőttként, munka és család mellett jóval kevesebb lehetősége lenne.


És a legfontosabb, hogy ne féljen leülni megbeszélni ezeket a dolgokat a szüleivel, barátaival, ők ismerik is az adott tinit, talán konkrétabb tanácsokat is tudnak adni. :)

2017. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első. Mennyire tini...? 14 év, szóval az még az eleje. Nő nemű. Belsőre inkább visszahúzódó, zárkózott, de jár közösségbe iskolán kívül is, és elég zene bolond, táncolni is szeret. A második választ nagyon köszönöm, erre mást nem tudok igazán mondani. :) De tényleg, jó értelembe.

Mellékesen. Kaptam egy privát üzenetet. Annyit róla, hogy az illető nem én vagyok, hanem a legjobb barátnőm, és neki szeretnék segíteni.

2017. aug. 28. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

menjen el táncolni és keressen valami kreatív hobbit amit élvez!

öltözködésre meg annyit, hogy találja meg a maga stílusát ami jól áll neki, amiben jól éri magát, ami kényelmes :)

2017. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bántás éri, ne hagyja magát, vágjon vissza.
2017. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!