Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Békés megyében illetve kisebb...

Békés megyében illetve kisebb városokban mennyire fogadják el az LMBTQI embereket? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, békés megyei leszbikus vagyok, nehezen vállalom fel magam, mert félek a legtöbb ember reakciójától. (Félreértés ne essék, a véleményük nem érdekel, csupán nem szeretnék sem lelki, sem testi bántalmazásban részesülni)

Kérlek, osszátok meg velem a ti tapasztalataitokat. Főként békés megyei emberkék sztorija érdekelne, de más megye kisvárosi lakói is érdekelnének.

Rengeteget segítenétek, szóval vegyetek komolyan. Köszönöm.



2017. aug. 28. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Mi a rák az az LMBT? Komolyan.....
2017. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Hidd el az előző válaszoló nincs egyedül azzal, hogy nem tudja mit jelent. Igen, számotokra ez egy fontos dolog, sőt ma már lassan trendi, de ettől még nem egy olyan alapdolog, ami miatt bárkit le kell oltani.


Miért vársz bármilyen elfogadást az emberektől egy ilyen témában, mikor te még azt sem tartod tiszteletben és annak is neki ugrasz, aki nem ismer egy nemzetközi rövidítést vagy nincs kedve utána keresni a googleben?


Lehet a melegekkel arrafelé senkinek nincs baja, de ez nem garancia arra hogy elviselik az arroganciát is és a bunkóságot.

2017. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Nos, a többi ember nevében nem beszélhetek ,de én Békés megyeiként azt kell mondjam, hogy elsősorban nem az alapján ítélek meg egy embert, hogy milyen a szexuális beállítottsága. Ha emberileg normális velem, akkor nem látom akadályát, hogy én is az legyek vele.

És valószínűleg a legtöbben ugyanígy gondolkodnak, szóval no para :) Egyébként se a legjobb ötlet szerintem megyénként csoportosítani az embereket, hiszen minden megyében előfordulhat mindenféle ember.

2017. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

Most azert ugrottál nekem, mert nem tudom, higy mi a rak az a lmbtqi?

Igen en meg fogom tudni de remelem a stilusod miatt senki nem fogad el, es mindehol csak beled rugnak... melyen szivbol kivanom lezbikutya...

2017. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha nem "lezbikutyázol", akkor még bocsánatot is kértem volna.
2017. aug. 28. 20:05
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Egyik kutya másik eb.. Itt az élő bizonyíték rá, hogy mindkét oldalon vannak nehéz esetek..:)
2017. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Komolyan, ez gond? Én konzervatív ember vagyok és pont nem érdekel más identitása, ez az lmbtq ( lmbtq ként ismerem az az i lehet ma került oda nem tudom ) egy hatalmas butaság , maszlag az egész. Mondjuk megértelek, mert a média azt sugallja, hogy ki vagytok rekesztve meg bántalmaznak is, főleg azokat a homoszexuálisokat akik férfiak, persze, vannak etnikumok akik meg azért mert nem vagy az ( aki érti, pacsi, ez olyan pc, hogy fülem kettéállt) szóval radikális esetek mindig is vannak és lesznek, csak a média kicsit felkapja és félelemben tart, hogy érezd rosszul magad ezáltal lázítanak. Bocsi, én a Duna jobb partjáról beszélek nem tudom mi van a Tisza bal partján, gondolom ott is vannak buta, primitív emberek. Gondolj arra, hogy pl. Szlovákiában megvertek egy nőt mert magyarul beszélt.. sajna vannak ilyenek és ami aggasztóbb, hogy lehet is. Amúgy meg egyből le lehet szűrni, hogy milyen emberek környezetében vagy és megéri e kihangsúlyozni az identitásod. Csak ügyesen.
2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Nincs gondom sem a melegekkel, sem a leszbikusokkal, sem a biszexuális emberekkel... De ha valaki egy ilyen degenerált csoporthoz tartozik, mint az LGBTQ, vagy az általad említett LMBTQI (ami gőzöm sincs mi, de gondolom szoros barátságban van az előzővel), vagy minden nap másik nembe identifálja magát, az annyira leírta magát előttem, hogy többet ránézni sem akarok majd.
2017. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük! Ha valaki ez miatt szól be, az őt minősíti le! Szerintem is gusztustalan egy meleg ember a hálószobában, de az a hálószoba, ettől még ő egy ember, akinek szimplán más jön be mint nekem. Aki azért beszól valakinek mert más, az egy nyomorék, ne törődj vele, valószínüleg egy 20.században megrekedt idióta.


Ui:

-Nem szimpik a kínaiak, a cigányok, az arabok, a melegek, de ettől még emberek, és megadom nekik a tiszteletet. Akik elítélnek másokat, azok azthiszik bennük nincs semmi kifogásolható? Nincs olyan tökéletes ember a világon, aki elítélhetne valakit a mássága miatt. Mindenki valamiben más, senkisem tökéletes, mindenkit utál valaki.

2017. aug. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem iylesmiről még senki sem készített stastisztikát, hogy hol mennyire fogadják el az ilyesmit. Az biztos, hogy ha nem állsz neki az utca közepén smámolni pároddal, akkor nem fog attrocitás érni.
2017. aug. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!