Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiak és fiúk! Titeket...

Férfiak és fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtöknek, feleségeteknek térképnyelve lenne?

Figyelt kérdés
Ez egy ártalmatlan elváltozódás a nyelven, nem fertőző. Sajnos esztétikailag nem a legszebb dolgok közé tartozik.....

2017. aug. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ki tudnánk békülni vele. Ez legyen a legkisebb gond.
2017. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem olyan látható elváltozás, ami zavaró lenne.

Azért nem sok ember beszél úgy, hogy belátni az egész szájába és teljesen látszik a nyelve és észrevehető, hogy nem egységes a színe.

2017. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Zavarni zavarna, de nem a világvége megbékélnék vele, viszont azt tisztázzuk hogy nem sokat tudok erről az elváltozásról amennyiben erős és kellemetlen szájszagot is kölcsönöz akkor már lennének bajok, ha csak esztétikai hiba akkor belefér.
2017. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem zavarna,az emberek kis részénél van a mélyen repedezett nyelv.Kicsit furcsa,de nincs vele semmi gond.Szerintem különleges,izgató,én sexynek tartom.Szivesen csókolóznék olyan lánnyal,nővel akinek térképnyelve van.
2018. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem zavarna,sőt élvezném!

Neked térképnyelved van?

Imádnám szopni,nyalni.

2021. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,inkább tetszene.
2022. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!