Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert ilyenek a fiuk/ferfiak?

Miert ilyenek a fiuk/ferfiak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha van egy 100 kilos ronda elhanyagolt szegeny pasi,es egy modellkinezetu csaj nem akar vele kavarni,mar egybol felvan haborodva h ezeknek a noknek csak a penz es a bunko pasik kellenek. Meg amikor kiirjak h a nok csak az izmos csavokat veszik eszre, a normalisakat meg nem,abba nem gondolnak bele h inkabb csak annyi a baj veluk h apolatlanok es nulla onbecsulesuk van? En nem akarok egy sracnak sem az anyukaja,sem a terapeutaja lenni h a kis lellet apolgassam. Ilyenkor nem gondolnak bele h ez inkabb az o hibajuk, vagy csak egyszerubb a noket hibaztatni?

2017. aug. 31. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Normális pasik ilyenért nem hisztiznek.

Van egy hatalmas réteg gyökér nő és férfi.

A nők hisztiznek hogy a pasiknak csak a külső számít, csak a nagy mell meg a segg.

Utána vannak a magányos pasik akik azért sírnak amit leírtál.


Mind a kettő teljesen nevetséges, de ha valaki nem gyökér, akkor az magába néz és ott keresi hogy vajon miért nem akarja őt senki, és nem másokban keresi a hibát.

2017. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Igen,csak nekem igy tunik h ez a ketto reteg kozott nincs valami sok ember.

2017. aug. 31. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hehe ezt inkább a felnőtt párkapcsolatok témakörben kellett volna megkérdezned, mert az ilyenek ott táboroznak.

Amúgy mindenki vágyik a jobbra, csak akkor van a bibi, ha ez azzal a fajta önhittséggel jár, hogy az illetőnek JÁR is minden, amit csak szeme-szája megkíván. Innentől kezdve mindenki más hibás, amiért nekik nincs csinos barátnőjük: természetesen a nő, amiért olyan felszínes, hogy nem látja meg benne a lelki szépséget, a női nem úgy általában, amiért ilyen semmirekellők, meg a média, ami teletömi a nők fejét azzal, hogy ne érjék be akárkivel.


Nem kell velük foglalkozni...

2017. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ide sokszor ugyanazok az emberek írnak ki kesergő kérdéseket, szóval ne általánosíts, bár az tény, hogy míg egy Jennifer lopez szintű csajt megengedően átlagosnak tituálnak, addig a ténylegesen igénytelen fiúk "jóképűnek mondanak" dologgal hitegeti magát és mamától is ezt hallja. Aztán jön a pofára esés.

Én csak azon röhögök, hogy az ide írogató srácok is egy-két visszautasítástól válnak masszív nőgyűlölővé (helló anyu, nagyi). Közben vannak olyan barátnőim, akiket folyamatosan vert az apjuk, vagy megerőszakoltak, mégsem lettek férfigyűlölők.

2017. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Csak akkor is feljovok ide,facebookra vagy csak szimplan az utcan setalok es ketto 100 kilos pattanasos star wars szemuveges pasi beszeli h ez a modellcsaj lekoptatta es h nem tudja kit veszitett, elmegyek melletuk (nem ismerem oket) es direkt hangosam megjegyzik h ez is (vagyis en) egy olyan felszines liba mint az a csaj,csak azert mert nem vagyok 100 kilo es nezek ki valahogy

2017. aug. 31. 18:36
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Nem csak ide ertettem,hanem szinte mindenhol van egy jopar ilyen ferfi

2017. aug. 31. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert ők csak azt látják hogy mindenki elutasítja őket, és csak az van az orruk előtt, hogy minden csaj felszínes.

De arra nem gondolnak, hogy ők túl undorítóak.

És ahelyett hogy elfogadnák, hogy ők a nyomorékok, ami hatalmas önbizalom romboló lenne számukra ezért inkább a külvilágot fikázzák, így nem esnek depibe, csak mérges hisztibe.

2017. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem a modell kinezete lanyoknal probalkoztam, de ennek ellenere is elutasitanak a kinezetem miatt.... 21/F
2017. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinezetu*
2017. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben csak az a bibi, hogy a nok azok, akik szerint a pasik 80%-a szarul nez ki.


Oh shit, facts!

2017. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!