Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék eljárni heti két...

Szeretnék eljárni heti két alkalommal konditerembe te nem vagyok ez izmos ember és nm nagyon bírom ha engem néznek. Konditerembe furcsán, vagy rossz szemmel néznek azokra akik kezdőként mennek oda?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ök is kezdték valahol , de nem tudnék megbarátkozni azzal a tudattal hogy a többi izmosabb ember engem néz(nem nagy a konditerem ami méginkább ezt az érzetet kelti bennem)
2017. szept. 4. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdte, és nem téged fognak nézni.
2017. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Heti 3x legalább!
2017. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Konditerembe nem nem csak a kigyúrt állatok járnak. Ugyanúgy találsz elhízott, vagy vézna embereket is.

De ha nagyon zavar, hogy "figyelnek", akkor menj kondiparkba (ott tényleg alig vannak), vagy vegyél otthonra súlyzókat és edzz ott.

2017. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne vetítsd ki a komplexusaid a szituációra, semmi értelme, ugyanis konkrétan senkit nem fog érdekelni, elhiheted.
2017. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mindenféle embert láttam már kondiban, és hidd el nekem, senki sem nézi le a másikat a testalkatáért/koráért.

Sőt, inkább becsülendő, hogy valaki fölkel a gép elől és megpróbálja formábaszedni magát punnyadás helyett.

2017. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mennyj le, ha látják h szeretnéd elfogadnak. Tippek: ha valamit nem tudsz kérdezz meg egy normális valakit h hogy is megy ez v az, ne foglald feleslegesen a gépeket, ne telefonozz, ne üvölts meg stb mikor valami gyakorlatot csinálsz mint akit gyilkolnak, ne dobáld a sulyokat, ne ugrálj minden percben másik gêpen, ne nyulj más cuccához, ne hallgass hamgosan zenét, barátkozz össze az emberekkel köszönj fogj kezet így még gyorsabban elfogadnak, kezdésnek ennyi
2017. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a 3.alkalom egy héten mindig otthon lenne. a konditeremre azért van szükségem mert kollégista vagyok és nem tudom behozni az otthoni súlyaimat

2017. szept. 4. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Az év minden napján vannak ott kezdők, szerinted az embereknek munka után arra van még kedvük, hogy bámuljanak minden kezdőt miközben 2 széria között majd kiköpik tüdőjüket?
2017. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a*
2017. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak azokat a nyomorékokat nézik ki akik csinálnak 2 sorozat bicepszezést, 2 sorozat fekvenyomást, pihennek minden sorozat között 5 pecet, hangosan beszélgetnek a haverokkal közben, mert szó sincs az elfáradásról, kényelmes súlyokat kell használni...csinálnak utána 20 képet a tükörben pózólva jól befszítve és hazamennek. Ha te nem ezt csinálod, senkit se fogsz érdekelni!
2017. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!