Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mi miatt lehet?

Ez mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Nem rendelkezem barátokkal, de nekem teljesen rendben van így. Az osztálytársaimmal szoktam beszélni, de hát mikor hogy.

Azt érzem viszont, hogy nekik több az energiájuk, szinte egész nap fecsegnek, nevetgélnek, amire nekem nincs igényem.

Lehet, hogy barátok hiányában nincs annyi energiám, vagy csak szimplán feleslegesnek tartom ezt a társasági életet?

(Kicsit lehet, hogy kusza lett, ha igen, sajnálom.)



2017. szept. 11. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Különbözöl a többiektől. Más dolgok foglalkoztatnak téged mint őket. Valaki a tanulásba fekteti az energiáját valaki meg a társalgásba, mindenkinek más a fontos, más az életcélja. Ezzel nincs semmi gond. Ha nem szorulsz rájuk minek fecsérelnéd rájuk az energiád. De azért a tiszteletet add meg nekik. Nem különbek nálad, de te sem vagy különb őnáluk.
2017. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelen vagy a testedben. Szerintem több ezer éves lélek lehetsz. "Nem rendelkezem barátokkal, de nekem teljesen rendben van így."

Nekik, az osztálytársaid az energiát (figyelmet) egymással való beszélgetéssel gyűjtik be. Te egy atomreaktor vagy, egy kis Buddha.

2017. szept. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!