Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is menő a H&M-ből...

Szerintetek is menő a H&M-ből ékszereket lopni?

Figyelt kérdés
Úgymond rosz társaságba keveredtem én egy kitűnő tanuló jó kislány vagyok aki galléros pólóval hordja a pulcsit, most hozzá akartam csapódni a "Menő lányokhoz" akik még ilyen hidegben is haspólóba járnak és minden fiú őket akarja, mondták hogy most ez a menő és minden menő lány ezt csinálja, és ha nem vagyok benne ilyen "bulikba" ne is reméljem hogy a társaságukhoz csapódhatok.

2017. szept. 18. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Skins-t néztél.
2017. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
XDDDDD Szerintem menobb dolog, ha van ra penzed ;)
2017. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Tini kategória.
2017. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze ezt úgy gondolták a csajok hogy majd együtt mentek és te lopod az ékszert és ha lebuktok akkor mutogatnak rád hogy te voltál közük nincs a dologhoz.


Ha meg nem buktok le akkor osztoztok természetesen.


Ha ilyenbe belemész úgy hívnak: palimadár

2017. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lopni, mindig menő volt, menő és menő lesz.

Már mint, egy bizonyos körben.

Őszintén mondva, nagyon nem ajánlanám, hogy ehhez a körhöz tartozzál.

Egy ilyen hülyeséggel, mert hogy menő, az egész életed elcseszheted. Az úgymond menők, rábeszélnek és lebuktatnak, mert milyen jó szórakozás, hogy téged, mint kívülállót, jól meghurcolnak. Tini csínytevésnek tűnik, de lehet életre szóló következménye. Sajna, ezt én láttam magam körül.

2017. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én öszintén nem értem az ilyen "menõket". Az én környezetemben a társaság középpontjai, a "menõk" ennél szerényebbek. Nekem úgy hangzik, mintha lányokról lenne szó, akik szeretik hangoztatni magukról azt, hogy "mindenkinek õk kellenek", elájulnak attól, ha egy pasi rájuk néz, de attól még kétlem, hogy mindenki közeli kapcsolatba akarna lenni velük.
2017. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom kérdező nem fogadtad meg a tanácsokat :D

https://www.youtube.com/watch?v=1-msXn9X5sY

2017. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem menő. Akár még hónapokkal később is feltehetnek a YouTube-ra, vagy a Facebook-ra. Szerintem nagyon nagy égés. És le sem tudod majd mosni magadról.
2017. szept. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!