Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mely foci csapat számít...

Mely foci csapat számít kiválónak világ szinten?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az Chelsea, Barcelona, Paris Saint-Germain, Atletico madrid, Inter milan, A.S Roma klubokra.


Nike dzsekit fogok venni színben jók, csak nem tudom melyik klub számít olyannak, aminél nem szólnak meg.. Köztudott hogy a felnőttek között is megy a jó szar ízlésed van foci terén duma.

Én nem követem a focit, mint dzsekire úgy tekintek aminek jó a szabása, kicsit feldobják a klub címerek...

Tudsz legalább 2-3at mondani amit bátran felvehetek?


2017. szept. 18. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedvenc focicsapatod, én a helyedben nem vennék klubcímeres dzsekit. Az olyan "divatdrukkerségnek" tűnne és az szerintem rosszab mint ha akármelyik alsóbb osztályú csapatnak is szurkolnál (amiben egyébként nincs semmi kivetni való ha valaki "kiscsapatnak" szurkol)
2017. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, fáradj ide a színpadra -köszi!

Vedd át a hét legidiótább kérdése kupát!

2017. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Inter ratyi, mindig is az volt. Roma nem menő. Atletico nem rossz, harcos csapat. PSG divatcsapat, nem menő. Chelsea és Barca menő, de szintén sokan szeretik, túl népszerűek lettek.

Ennyi alapján Atleticot vennék.

2017. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyat már hallottam, hogy divatszurkoló, de itt már a szurkoló szó is eltűnt :D beszarás :D


Amúgy legyen andorrai nemzeti válogatottas! :D

2017. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne már. LOL

Mekkora pöts

2017. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!