Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha a pattanásaim...

Mit tegyek, ha a pattanásaim miatt eltaszítok magamtól mindenkit?

Figyelt kérdés

Újabban az egész arcom tele van duzzadt,gyulladt pattanásokkal és hiába teszek rá sminket, látszik,mivel kidudorodik. Teljesen őrültté váltam. Az iskolában a barátom mellettem ül és próbálna velem beszélgetni,én meg lehajtom a fejem ,mert nem akarom hogy lássa. A barátnőimmel nem nagyon beszélek,vagy ha igen, próbálok elfordulni. Borzasztó,érzem,hogy tönkre fognak menni a kapcsolataim.

Mindenki úgy érzi,nem akarok velük beszélgetni,pedig ez nem igaz,csak nem akarom ,hogy lássák. Már két hete tele van az arcom ilyen förmedvényekkel, kezdek beleőrülni...



2017. szept. 20. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy bőrgyógyászt. Plusz otthon egyből mosd le a sminket, mert minél tovább és jobban el van tömve az arcod, annál több és rosszabb lesz.
2017. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"próbálna velem beszélgetni,én meg lehajtom a fejem ,mert nem akarom hogy lássa"


Úgy tűnik ezek a pattanások csak téged zavarnak. A pattanásokat próbáld megoldani. De ne szégyelld. És ne hajtsd le a fejed. Ne viselkedj máshogy pattanásosan!!!

Én a barátnőmet a pattanásaival együtt is szeretem.


A pattanások jönnek mennek.

De a megértő jó barátok és a barátnők nem.

Mindegy, hogy van-e pattanása vagy nincs. Nem a pattanástól függ a barátságunk, szeretetünk!

2017. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Picur888 ***** válasza:

Szió!

Amikor középsulis voltam, az iskolai stressz miatt nekem is sajnos nagyon sok pattanásom volt... mígnem elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki segített, és felírt egy gyógyszert, és egy folyadékot, amivel minden nap be kellett kennem az arcom.. Az szépen rendbe hozta.

Neked is ajánlom, hogy keress fel mihamarabb egy bőrgyógyászt!


24/N

2017. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!