Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miskolcon milyen lehetosegek...

Miskolcon milyen lehetosegek vannak sportolosra?

Figyelt kérdés
Valami olyan elfoglaltsagot kene talalnom, ahol nagyjabol olyan 14-20 eves korig jarnak emberek, es megis megfizetheto. kicsit kezdek bedelizni a maganytol, help.:D

2017. szept. 21. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

ugyan nem vagyok miskolci, de elég szép környék, nincsenek túra csoportok? gondolom edző terembe nem akarsz menni, az nem kimondottan ismerkedésre van, és nem csak 14-20 évesek járnak. mifelénk vannak ilyen szabadtéri sportpályák, amik ingyenesek. jó, most épp nincs megfelelő időjárás hozzá :D

aztán deszkások, bringások? nálunk van deszkásoknak akadálypálya, szoktam nézni, hogy sok arra a kamasz, ügyesen nyomják rollerrel is, görkorival is.

aztán mi van még? darts vagy biliárd bárok? egy üdítő mellett egy csapathoz oda lehet verődni, hogy "nem kell egy plusz ember?" kérdéssel. jó, tudom, nem valami kényelmes szitu, de hát Istenem :)

2017. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!