Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehetséges ilyen? Gáz?

Lehetséges ilyen? Gáz?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele hogy még az életem elején vagyok de azért felteszem a kérdést.

14 éves vagyok,nem egy jó tanuló ráadásul még puhány is.

Kifejtem:

Még általános iskolás vagyok és egy halvány 4,2-es vagyok (8.-os).És már tudom sok javítási esélyem nincs,de szerintetek majd felvételinél tud segíteni ha ebben az évben még rá húzok?Nem is az hogy lusta vagyok inkább időm nincs,a tanulási módszerem rossz.Most találtam egy videót amibe volt egy jó ötlet,amivel sikerült egy jó módszert találni.

A másik:

Magas és vékony vagyok,nagyon gyenge (testvéremtől örököltem,de ő sportol és izmos).

Szerintetek ilyen idős korban már el lehet kezdeni:futni,súlyokat emelni?

Kultúrált véleményt elfogadok :)



2017. szept. 21. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:

+Van egy barátnőm aki táncol és erősebb is.

(Az izmosságnál ez az eggyik "mozgató rugó)

(2):Érdemes lenne elkezdeni valami küzdő sportot?

2017. szept. 21. 19:20
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A 4.2 átlag szerintem nem olyan rossz. Az viszont nem árthat, ha belehúzol a tanulásba. A súlyzózáshoz nem tudok hozzászólni, talán még korai, de futni nyugodtan elkezdhetsz.
2017. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
most még ne erőltesd az izomépítést korai még a természetes növekedésed kárára mehet és alacsony maradhatsz, a futás nem rossz és a gimnasztika, úszás, küzdő sport stb ezek jók, a testépítő edzés viszont a korodban felesleges és hátrányos is lehet. Az átlagod már most sem rossz, az semmiképp sem baj ha ráhajtasz egy kicsit, ártani semmiképp nem árt.
2017. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Halvány 4.2? Menj a csába.... !

Mi a faxert kell ilyenekkel paradezni? Miert huzod fel az atlag embert ilyen gagyi "problemaval"?

Kezdj el sportolni, es ne paradezz a gyk-n, mert mar szanalmas, nap mint nap az ilyen tinik kitalalt problemajat olvasni....

2017. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanuljál, sportoljál, jó napot!
2017. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A TESTVÉRDEDTŐL örökölted?!

Nem inkabb a felmenőktől?

2017. szept. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Nem tudtam hogy megfogalmazni nah :D


A kritikákat is köszönöm :)

2017. szept. 22. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kiugróan jobb vagy 8. félévben, azt több helyen is határozottan figyelembe veszik. Sportolj nyugodtan, de szerintem súlyt még ne emelj.
2017. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Mindenki megkapta a "zöld pacsit" :)

2017. szept. 23. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!