Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova érdemes ülni nagyobb...

Hova érdemes ülni nagyobb társaságban, ha egy lánnyal akarok onnan flörtölni?

Figyelt kérdés
Tehát üljek vele szembe, és szemezhetünk, és szemtől szembe beszélhetünk, vagy üljek mellé, ahonnan hozzá érhetek, közelebb leszek? Melyik jobb szerintetek? Olyan helyzetben, hogy kb 0-án állok a lánnyal jelenleg, csak párszor beszéltünk eddig, de nemsoká kesz egy összejövetel, egy kávézóban, ahol ő is ott lesz, és nem tudom hogy lenne jobb helyezkednem :)

2017. szept. 22. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a szemben lévő szék mennyire van távol, illetve mekkora a "kör" - mert lehet, hogy szembe csak akkor tudsz "átbeszélni", ha a szomszédokat / az asztal végén ülőket is bevonod.

Általában szemben ülni szerintem jobb, de ebben az esetben melléülni "biztonságosabb".

2017. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen leülős szitu, akkor szerintem a legjobb az, ha kiülteted az asztalfőre, te pedig mellé ülsz.


Így ő távol lesz mindenkitől, de hozzád nagyon is közel, tehát kb kettesben maradhattok a társaságtól.

2017. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem ültetem sehova, annyira nem ismerem, hogy én mondjam meg neki, hogy hova ül, max mást túrok ki mellőle, vagy aki vele szembeülne :D
2017. szept. 22. 11:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha én ültetgetném, az már nagyon nyomulós lenne szerintem
2017. szept. 22. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ulj az olebe szembol, igy azonnal felkelted a figyelmet meg akkor is, ha netan nem veled kezd el beszelgetni. Alig fogod tudni levakarni magadrol, plane mert az egesz testsulyoddal ranehezedsz ezert kenytelen lesz veled foglalkozni. Szerintem plusz pont, ha egybol megprobalod lekapni, a csajok birjak a meglepeteseket szal ezzel tuti bevagodsz.


Remelem hasznosnak talalod a tanacsaimat. Sok sikert!!

2017. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos, tuti sikerülni fog :D Azon is gondolkodtam, hogy amikor épp leülne, kihúzom a széket alóla, és az asztal alatt fekszünk majd mindketten :D
2017. szept. 22. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Azaz battya jo uton haladsz, igy mar az elso talalkozas alkalmaval meg is fektetheted. Bar gondolom tobb alkalmas fektetes lenne a celod es ezt a technikat csak egyszer veszik be. Javasolnam, hogy jelenj meg bejelentes nelkul a munkahelyen, otthonaban es ismeteld meg ezt a cselekvest ahanyszor csak tudod. De ezzel is ovatosan kell banni, mert felreerti a kozeledesed es mondjuk rendort hiv vagy rad uszitja az mma harcos batyjat. Tehat jobb ha lesbol tamadsz igy a meglepetes erejevel karoltve hodithatod meg a szivet.


Szurkolok nektek es sok egeszseges fiugyermeket kivanok az ifju parnak.

2017. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sohasem preferáltam a társaságban való ismerkedést. Olyankor nem annyira "őszinte", nem annyira árulkodó az ember viselkedése, testbeszéde, mint amikor egymagában van.
2017. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, de jobb híján ezzel kel beérni. Csak úgy kettesben sose vagyunk sajnos. A nevét se tudom, de párszor voltam már hasonlóan mint most egy társaságban vele, és elég szimpatikus hölgyemény.
2017. szept. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!