Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiú-lány verekedésben tökön...

Fiú-lány verekedésben tökön rúgás?

Figyelt kérdés
Volt már olyan valakinél, amikor egy fiú-lány veszekedésben voltatok, akkor tökön rúgtak/rúgtatok? Én nem hiszem, amit egy ismerősöm mond, ezért vagyok erre kíváncsi. Illetve ti veszekedésben tökön rúgnátok a másikat?

2017. szept. 22. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen én párszor védtem magam ilyen brutális módon. Még általános iskolában 7.-8. ban nagyon kanosak lettek a fiúk .
2017. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Veszekedésben nem.

Ha egy fiú megtámad egy lányt, minden további nélkül.

Karatézok, edzőm ezzel kezdi.

Nálunk ezt nem szabad, viszont ha utcán rá támad egy fejjel magasabb férfi egy 50 kilós lányra, minden további nélkül.

Akiket ismerek, azokkal igyekszem jó kapcsolatot kialakítani vagy kerülni őket, tehát így nem.

2017. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Engem már többször is rúgtak tökön. :/
2017. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Milyen lány kezd el verekedni? Elég primitív lehet szegény..Meg az a pasi is aki ilyet csinál egy lánnyal. Én alapból senkivel nem keresem a balhét, de ha engem valaki tökön rúgna, biztos hogy nagyon megfizetne érte, mert azzal akár maradandó károsodást is okozhat..kis hülyegyerekek csinálnak ilyet.
2017. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem érzem magam primitív embernek . Talán hagyni kellett volna ,hogy taperoljon kénye-kedve szerint ? Először persze szóltam ,hogy hagyják abba de mivel nem tették így kénytelen voltam durvább eszközöket bevetni . Azt hiszem kb 3 vagy 4 ilyen eset volt.
2017. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De most már kíváncsi lennék az ismerősöd mit mesélt kérdező .
2017. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Iiiigen, még kicsi korunkban a bátyámat, mikor gyepáltuk egymást, csak néha picit eldurvult a játék... akkor sírt is, azóta nem csinálok ilyet.

Egyébként helyzetfüggő. Ha valaki szexuálisan zaklat, taperol, molesztál, agresszív, erőszakos, tehát egyértelműen rossz szándékkal közeledik, és abszolút nem hatnak rá a szavak, és továbbra is fogdos, neadjisten rángatni kezd, akkor abszolút hatékony és jogos mozdulat a tökönrúgás. Szóval ha valóban önvédelemről van szó, akkor oké.

De veszekedés közben nem, sőt, verekedés közben sem etikus egy férfit tökön rúgni. Ez olyan alapszabály, minthogy földön fekvőbe már nem rúgunk/ütünk bele többet. Egy nőtől pláne nem fair egy ilyen húzás, hiszen nem kaphatja vissza. Aljasnak tartom.

Természetesen az is alap, hogy férfi ne üssön meg nőt, de ez csak addig érvényes, amíg a nő nem megy neki a pasinak. Onnantól kezdve a bunyó az bunyó.

De azért bízom benne, hogy nem olyan gyakoriak az ilyen esetek.

2017. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

1, Gyerekkoromban sem verekedtem nővel, nemhogy felnőttként. (Még) nem kaptam női t×rúgást.

2, Ha megérdemli az illető, akkor igen. Ha engem verne egy nő, akkor tuti kapnék tőle, de nem vagyok fizikálisan agresszív típus.

3, Szerintem a nők sem élvezetből használják ezt a küzdési formát, hanem mert hatékony tud lenni az adott támadóval szemben.

2017. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi támadja meg a nőt, akkor szerintem simán rendben van, meg is érdemli az olyan " férfi " aki nőre támad.


Fordított esetben meg elég övön aluli dolog, most az átvitt és a valós értelemben is. Ilyen esetben szerintem az a legcélszerűbb, hogy valahogy próbálni lefogni a támadó nőt, lehetőleg sérülést nem okozva.

2017. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán verekedtünk, de igen, negyedikes koromban tökön rúgtam az egyik osztálytársamat.
2017. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!