Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a káromkodásról?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék leszokni a gyakori durva szóhasználatról, de nem tudom, hogy lehetne elkezdeni. Sajnos 12-13 éves koromban valamiért rászoktam a f, k, g, p betűkkel kezdődő szavak használatára, mostanra olyan helyzetbe kerületem, hogy elég sok helyen lecserélek pár szavat ilyenekre, például "nagyon szép" helyett "k* szép". És nagyon kezd zavarni. Szerdán leszek 18, és minél idősebb vagyok, megyek ki a kamaszkorból, egyre jobban zavar, és próbálom fékezni ezeket a szavakat, sőtt, szégyenlem is, hogy használom őket, de nem tudom, hogy lehetne ha nem is teljesen, legalább kicsit elhagyni ezeknek a szavaknak a használatát.


F/17


Helyesírási hibákért bocsi, nem magyar suliba járok.



2017. szept. 24. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Ne káromkodj, te g€ci, b@zmeg!
2017. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Mielõtt megszólalsz számolj el 10.-ig.Rájöttél,hogy ezeknek a szóhasználatoknak nincs mit keresni az életedben,igy hamarosan lefogsz szokni róla.Nem mások figyelmeztettek,hanem te magadtól felébredtél,és ez nagyon jó.
2017. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
B+ sehogy.....
2017. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kedves ismerősök visznek bele...tanulj más szavakat helyette és használd azokat:


https://www.youtube.com/watch?v=OaQgFm7HlNg

2017. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!