Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti tudtok arról valamit, hogy...

Ti tudtok arról valamit, hogy Kunu Márió tényleg szakított e a barátnőjével?

Figyelt kérdés

azert kerdezem mert rakott fel a youtube ra egy regi számát amiben a csalódásrol enekel es keleket vágott be ala a baratnojevel..A legtobb kommentelo szerint szetmentek..ti mit gondoltok vagy tudtok errol?


Ha valakit nem érdekel a tema kerem ne irjon alá hülyesegeket Koszi☺



2017. szept. 27. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
azt se tudom ki az, nem hogy még azt, volt-e egyáltalán csaja, és szétmentek-e...ha igen, akkor mi van?
2017. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Hogy egyeseknek milyen komoly gondjaik vannak...hát kit érdekel, de most őszintén?


Mert én totálisan leszarom, keres magadnak pasid inkább.

2017. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Úristen, mi lesz most?
2017. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Az ki?
2017. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kértem ha valakit nem érdekel akkor ne válaszoljon..amugy meg ha nem ismeritek magatokra vessetek..a magyar youtube egyik legnagyobb sztar enekese..de hagyjuk..azt meg hogy szeretnek e pasit had dontsem el en legyszives😜😜😜😜
2017. szept. 27. 16:53
 6/11 anonim ***** válasza:
sztárénekes...lol :D ez olyan, mint akik a budapest tv-s mulatós műsorban szoktak playback-elni? :D
2017. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én amúgy csak a Kutyut ismerem. itt lóg állandóan a Cirmos sörözőbe. jó arc, de neki nincs barátnője.
2017. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkora sztár, hogy az egész gyakorin csak te ismered...
2017. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Belehallgattam egy "zenéjébe"

A véleményem: Azt a mocskos büdös vinnyogós cigány k_rva annyát, hogy miért nem csapták falhoz ezt az undorító mocskot akkor amikor megszületett, úgy legalább nem vinnyogna azzal a förtelmes kappanhangjával.

2017. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ámen
2017. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!