Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen "német" imádóm...

Miért ilyen "német" imádóm mindenki?

Figyelt kérdés

Ismerek több olyan embert aki egyszerűen szinte megszállotja a németeknek meg a nazismusnak, úgy hogy (amennyire lehet mai világban lehet) eredeti magyarok. Akkor kapok agyvérzést mikor velem egykorú MAGYAROK mondják hogy “Deutschland über alles” ami annyit jelent: Németország mindenekelőtt és akkor néha ezt spécizi a karlendítés... Ez azért is érdekes, mivel én félvérként se istenítem németországot, ugyanakkor magyarországot se. Meg látom hogy “huh mennyire kiakarok menni “németbe” mert az mennyire nagyon menő”... A kivándorlás a kommunizmus leválltása óta nem menő, de mindegy is. Természetesen megértem azokat akik külföldön élnek, mert ott jobb a megélhetési viszony. De ezek akik ezt mondják, egyszerűen nem látnak semmit a szemük előtt, csak a szép német autókat meg a habzsi dőzsi német embereket magyarországon. Pedig van azért ennek is hátulütője ha kimész, tudom. Ja meg a következő hogy beállítják németre a telefonjukat, gondolom hogy menőzzenek hogy nekik arra van beállítva aztán meg jó ha megértik hogy nicht meg ja. Na visszatérve, ti találkoztatok már ilyen emberrel aki megszállotja németországnak MAGYARKÉNT úgy hogy köze nincs vérileg hozzájuk?


14 éves vagyok, a korosztályomban ismerek ilyen embereket


2017. szept. 30. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Azert is mert magával ragadja öket a hangulat , a propaganda. Es a fiatalok es felnöttek többsege elveszett , valahova becsapódnának, tagjai lennének valaminek, egy nagy egésznek.

Tele vannak frusztraciòval, gyulölettel otthonról, csaladikonfliktusok, nem megértés, szegénység, és akkor kreálnak maguknak ellenséget.

Kulönben ez jellemzö az emberekre h fekete fehéren akarják látni a világot , és szukseguk van h gyulölhessenek egy csoportot , attól növekszik az összetartozás érzés. A magyarok különösen gyulölködö népcsoport sajnos

2017. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
14 évesen nem igazán lehet komolyan venni az ilyen gyerekeket. Ha nácik lennének, akkor Magyarországot istenítenék, az általad felvázolt helyzetben maximum annyi a történet, hogy egy mezei cigány inas beszólt neki az úton, hazafelé menet kapott egy mentalis leépülést, otthon meg megnézte mit ír a wiki a Náci Németországról, és a pár sor elolvasása után SS tisztnek képzelte magát. Ne vedd komolyan. :)
2017. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Kihagytad Hitler istenítése. Külföldön is ez a helyzet, ott meg szélsőjobbok alt right minek nevezzik magukat, a régi náci német korszakot meg Hitlert istenítik, mert az hű de menők a náci németek. Nyomatják állandóan felsőbbrendű árjafaj fasságokat. Nem foglalkozzál velük.
2017. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldön ha valaki azt mondja hogy ő magyar, akkor furán néznek rá stb. meg úgy tekintenek a magyarokra hogy tolvajok, ha meghallják hogy magyar van a közelben, gyorsan elteszik a telefonjukat.
2017. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!