Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen "német" imádó...

Miért ilyen "német" imádó mindenki?

Figyelt kérdés

Ismerek több olyan embert aki egyszerűen szinte megszállotja a németeknek meg a nazismusnak, úgy hogy (amennyire lehet mai világban lehet) eredeti magyarok. Akkor kapok agyvérzést mikor velem egykorú MAGYAROK mondják hogy “Deutschland über alles” ami annyit jelent: Németország mindenekelőtt és akkor néha ezt spécizi a karlendítés... Ez azért is érdekes, mivel én félvérként se istenítem németországot, ugyanakkor magyarországot se. Meg látom hogy “huh mennyire kiakarok menni “németbe” mert az mennyire nagyon menő”... A kivándorlás a kommunizmus leválltása óta nem menő, de mindegy is. Természetesen megértem azokat akik külföldön élnek, mert ott jobb a megélhetési viszony. De ezek akik ezt mondják, egyszerűen nem látnak semmit a szemük előtt, csak a szép német autókat meg a habzsi dőzsi német embereket magyarországon. Pedig van azért ennek is hátulütője ha kimész, tudom. Ja meg a következő hogy beállítják németre a telefonjukat, gondolom hogy menőzzenek hogy nekik arra van beállítva aztán meg jó ha megértik hogy nicht meg ja. Na visszatérve, ti találkoztatok már ilyen emberrel aki megszállotja németországnak MAGYARKÉNT úgy hogy köze nincs vérileg hozzájuk?


14 éves vagyok, a korosztályomban ismerek ilyen embereket


2017. szept. 30. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam ilyannal, aki ilyen
2017. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Németautó egy magyarnak úgymond elérhetőbb, mint pl egy olasz ferrari,maserati :D ennyire egyszeru. Itt magyaroroszgáon elég egy Német autó arra, hogy felvágjunk vele. Dubaiban már nem biztos...

Magyarország európai tehát valamilyen szinten célközönség ő is a németnek.


Szóval nem valami bonyolúlt a magyaráz.


Magyarországon a szegényebb rétek 200 ezertől-1 millóig vásárol autót, majd ez szépen megy feljebb..


Kérdezem én mikor tudnál venni európai országban mondjuk egy Amerikai Dodge Vipert, és minek amikor kb ide "használhatatlan" ez csak egy példa volt.

2017. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Nem az autókon volt a hangsúly, de köszi a választ
2017. szept. 30. 14:11
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Inkább kérdezd úgy, hogy miért imádják a németeket a migráncsok:DDD


Normális ember nem imád egy nagyrészt buta országot...bár zsák és folt esetében kivétel.

Alacsony a sövény-kerítés...hmmm...minden értelemben.

2017. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a németimádás már eléggé kiment a divatból. Manapság az oroszokat imádják. Amúgy tök király, hogy most is sikerült törölni 2 teljesen korekt választ. Fuck GYIK!🖕
2017. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is az oroszok, én a nazismust meg a német kedvelést észlelem inkább a korosztályomban
2017. szept. 30. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen emberekre gondolsz mint ennél a kérdésnél ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_.. ) a 17%-os emberke?
2017. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért mert jó németnek lenni és ott nem összeszerelö üzemre épül a gazdaság.Vannak elég jó gondolataik a munkával kapcsolatban.
2017. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7. Kb..


8. Igen, de akinek köze nincs a németekhez, úgy isteníti őket...

2017. szept. 30. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki?
2017. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!