Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen ebben?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van, mert régen nagyon csendes voltam, de ez mára már elég jó irányba változott. Csakhogy ennek a régi énemnek köszönhetően nem lettem egy nagyobb baráti társaság tagja. A mostani barátaimmal évfolyamtársak vagyunk az egyetemen, ami tök jó, el

is vagyunk hétköznap a suliban, de sajnos hétvégente nem szoktak kimozdulni, így én általában szétunom a fejem. A másik meg az, hogy kb havi egyszer megyünk bulizni, mert többször nincs kedvük. Én pedig sokkal jobban igényelném az éjszakai életet. Közben megismertem néhány embert a barátaik közül és ők sem bulizósak. Még véletlenül sem hoz össze a sors legalább egy valakivel, aki ugyanolyan mászkálós, mint én lennék. Már komolyan azt érzem, hogy a sors büntet 😂

Hol találhatnék olyan korombeli, huszonéves lány társaságot, akikkel el lehet járni? Help me


2017. okt. 4. 20:38
 1/1 oOHiyokoiOo válasza:
Nem vagy szerencsétlen. Én is "küzdök" a barátaimmal,csak nem abban mint te. Hát h hol találsz bulis fiatalokat...szerintem nézz még szét az egyetemen. Biztos akad még olyan lány aki szeret bulizni. Remélem h a tanulmányaid nem romlanak ettől. Ja és a szüleid tudják h nagyon kívánod az éjszakai létet? (Nem támadásként)
2017. okt. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!