Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért látogatod ezt a GYK. -t?

Miért látogatod ezt a GYK. -t?

Figyelt kérdés

Szinte napi szinten válaszolok az általam kiválasztott kérdésekre, illetve 1-2 érdekességet tanulok is. Kicsit olyan, mintha függővé válna egy idő után az ember, ha valamire rászokik.

Mégis mi az másnak, ami miatt fontos, hogy itt legyen ebben a közösségben?

Nekem a válaszok/válaszolás, érdeklődés, tanulás miatt.



2017. okt. 5. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Ismerkedés, unaloműzés.
2017. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
En szemelyszerint akkor gyakorizok, ha lefogy a mobilnetem. Mert ugye onnantol kezdve semmilyen oldalt nem tolt be a net, de a gyakorit igen... szoval unalomuzes a meloban... ha mas oldalt is betoltene ilyenkor, tuti nem gyakoriznék...:)
2017. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
megpróbálok segíteni másoknak, meg sok érdekes embert ismertem itt meg
2017. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Segítek az embereknek, a mentális egészség kategóriában, mert volt illetve van egy problémám, amiből kezdek kijönni, és sok ember tanácstalan, mint én voltam, és tudom mit kell tenni ezügyben.
2017. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Kevés a munkám, de a nyolc órámat ki kell seggelni, ezért unaloműzésből ide jövök eszet osztani. :)
2017. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Unaloműzés, tudás szerzése, segítség nyújtás/kérés.

De én is főként azért vagyok visszajáró, mert a mobilnetem csak ezt az oldalt tölti be rendesen. No, meg véleményem szerint értelmesebb tevékenység, mint lefelé görgetni a fészbuk hírfolyamot.

2017. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Jót lehet trollkodni :D
2017. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Felnézegetek, hátha lelek egy hasonlóan kóborló lelket, akivel hatékonyabbak lennénk együtt.

Ezen kívül bölcsességekre vadászok, plusz ha valamit konkrétan tudok egy kérdésre, megosztom az infómat.

2017. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
hogy rohogjek a nyomikon
2017. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt segíteni jövök, másrészt az emberi kapcsolataim hiányát pótolom ezzel. Jól esik leírni a véleményem, mivel a valóságban szinte sosem ért velem egyet a környezetem és itt (még ha le is pontozzák) megmarad kisebbségi de létező álláspontként. Talán vannak néhányan akik örülnek hogy mégsem bolondok csak mert a többség nem ért velük egyet vagy valami ilyesmi.
2017. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!