Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi üzenetet kaptál maximál...

Mennyi üzenetet kaptál maximálisan egy nap itt? Szokott teljesen értelmetlen befutni?

Figyelt kérdés

Eddig 6.

Szerencsére ritkán.



2017. okt. 6. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Párszor reggelre van 8-10. Legtöbb normális kérdés/válasz, néha nem nekem akarták írni, csak elnyomta. Sok a köszönöm, szívesen üzenet, és akad pár anyázó is, őket rezzenéstelen arccal törlöm. Jó dolog a privát üzenet, de szűrni kell azt is, mint mindent a neten.
2017. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
En csak akkor kapok uzenetet, ha Szex kategoriaban kommentelek vagy teszek fel kerdest.... szoval semmi ertelmeset nem szoktam ...
2017. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1 feladótól 1-et számolva?

akkor szerintem max 10 körül


ha üzenetek száma, akkor nagyon sok :D

van több levező partnerem is itt, meg akiknek segítek velük is tartalmasabban levelezem

2017. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én sose kapok :(
2017. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen "show bobs and vagene" kategóriákat kapok, ha írok egy kommentet a szex topikba, vagy pedig segíteni akaró emberek írnak akik ki akarnak gyógyítani a depresszióból. Vagy a kettő keveréke?
2017. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdőjel nélkül az utolsó mondat.

A számot elfelejtettem írni, 5-6-nál több nem szokott lenni, ha nem számolom azt, akiknek visszaírok és ők is nekem, de azt nem tudnám megszámolni. Van amikor hónapokig nem jövök fel, ekkor persze nem is kapok semmit. Kivéve egyszer amikor egy fickó a 3-4 évvel ezelőtti kommentemre írt privátot. Az ilyen wtf pillanat volt.

2017. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nagyjából havi 1-2 üzenetet ha kapok.


Legutóbb kaptam egy K..va anyád hogy van pénzed ha nem tudod mire költeni akkor miért nem adod nekem levelet. És hosszan írta a feladó hogy neki mennyire szar és mindenki hibás a világon azért mert ő csóró. De ezt a levelet választól függetlenül elküldte az összes válasz adónak az adott kérdésnél.

2017. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"hogy van pénzed ha nem tudod mire költeni akkor miért nem adod nekem levelet"


Ilyet én is kaptam régen, a bombanőstől.


Egy nap itt. 2 a max.

2017. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegnap négyet is kaptam, de csak azért mert a srác négy mondatot négy üzenetben küldött el. Amúgy hat éve vagyok az oldalon és megnéztem hogy eddig kb. 250 privát üzenetem volt, bár úgy tűnik mintha 2013-ban kitöröltem volna a korábbiakat. Nekem is volt aki csak azért írt hogy anyázzon egyet. A legtöbb úgy gondolta barátkozni szeretne velem, bár sosem volt ilyen kér(d)ésem. Mondanom sem kell nem lett egyik sem a barátom. Ellenben egy srác aki más miatt írt még anno az lett. Egyetlen példa. Kaptam már üzenetek világvégével kapcsolatban, de hívtak már vámpírvadászatra is szóval sok cifra dolog volt itt.
2017. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néhányat kaptam az évek alatt. Az értelmetleneket töröltem.
2017. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!