Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha közelebbi személyhez...

Ha közelebbi személyhez (rokon, jó barát) mentek látogatóba akkor egy látogatás alkalmával általában meddig tanácsos maradni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen viszonyban vagytok, jóban vagy csak felületes. Mert ha csak felületes felszínes a kapcsolat, elég 1 óra is. Ha közelebbi jó barát, akkor lehet örül 2-3-4 óra hosszának is.
2017. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Akikkel igazán jóban vagyok azokkal hajlamosak vagyunk egymásnál eltölteni 3-4órát is.Keressük is egymás társaságát,csak nem tudom nem túlzás-e.Engem nem zavar ha valaki addig marad nálam.De gondolom forditva se,mert valamilyen módon jelezték volna.Egyszerüen spontán alakul úgy,hoyg belemerülünk a témába és megfeledkezünk az időről.
2017. okt. 6. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom. En szeretek baratokkal talalkozni de egyesek nem erzik hogy mikor eleg. Egyik baratnom kepes 4 orat nalam ragadni ami mar nekem baromi sok. Nem jelzem neki sose mert nem akarom megbantani de cserebe ritkan is talalkozom vele mert nagyon lesziv, lefaraszt. Szerintem ha mar nincs nagyon tema es azt erzed szinte mar csak te beszelsz erezd hogy “ennyi volt, ideje menni”. Csak egy tipp. ;)
2017. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!