Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Honnan tudnék új barátokat szerezni? Esetleg egy új társaságot kialakítani?

Új sportra sajnos nem lenne időm. Ahova járok, ott nincs egy összeszokott csapat.

Ami érdekel az a művészet,rajz,zene.

Sajnos elég nehezen barátkozom,nem érzem jól magam társaságban. Vagy lehet csak a jelenlegiben nem (kissé elnyomottnak érzem magam),mert szeretnék ezen változtatni. Új lappal szeretnék indítani,és hallatni a hangom:D

Vágyom egy olyan társaságra akikkel el lehet menni ide oda,ismernek,nem vagyok velük félénk és csak úgy el tudunk hülyülni.

Köszi előre is:)

16/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, barátság, társaság, új

2017. okt. 9. 20:09  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom. Talán menj el programokra . Ott találsz magadnak .

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. okt. 9. 20:34 Privát üzenet

Hasonló cipőben :/

Sajnos eddig én se nagyon találtam megfelelő megoldást erre. Viszont ha gondolod összegyűjhetnénk az itteni magányos embereket egy új társaságba :D

Hova valósi vagy?

17/F

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. okt. 9. 20:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jól hangzik:D

Budapesti vagyok,és te?

# 3/4Időpont 2017. okt. 9. 21:19 Privát üzenet
Hasonlóan érzek mint te. Csak én ràadàsul nem ismerek senkit itt Pesten. :D 18/L

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. okt. 20. 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismet valaki olyan weboldalt, ahol könnyedén lehet ismerkedni/baratkozni/barati tarsasagot kialakitani?
Hogyan tudnék szorosabb kapcsolatot kialakítani másokkal? 21 F
Hol találhatnék társaságot, hogy ne kelljen egyedűl menjek?
Hogyan lehetne normális emberi kapcsolatokat kialakítani?
Miért ennyire nehéz kialakítani egy normális baráti társaságot?
Tényleg ennyire nehéz már a mai világban kialakítani magad köré egy kellemes társaságot?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!