Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan tudnék új barátokat...

Honnan tudnék új barátokat szerezni? Esetleg egy új társaságot kialakítani?

Figyelt kérdés

Új sportra sajnos nem lenne időm. Ahova járok, ott nincs egy összeszokott csapat.

Ami érdekel az a művészet,rajz,zene.

Sajnos elég nehezen barátkozom,nem érzem jól magam társaságban. Vagy lehet csak a jelenlegiben nem (kissé elnyomottnak érzem magam),mert szeretnék ezen változtatni. Új lappal szeretnék indítani,és hallatni a hangom:D

Vágyom egy olyan társaságra akikkel el lehet menni ide oda,ismernek,nem vagyok velük félénk és csak úgy el tudunk hülyülni.

Köszi előre is:)

16/L



2017. okt. 9. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom. Talán menj el programokra . Ott találsz magadnak .
2017. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben :/

Sajnos eddig én se nagyon találtam megfelelő megoldást erre. Viszont ha gondolod összegyűjhetnénk az itteni magányos embereket egy új társaságba :D

Hova valósi vagy?

17/F

2017. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól hangzik:D

Budapesti vagyok,és te?

2017. okt. 9. 21:19
 4/4 anonim válasza:
Hasonlóan érzek mint te. Csak én ràadàsul nem ismerek senkit itt Pesten. :D 18/L
2017. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!