Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel vágjak vissza hogy...

54cb0ad kérdése:

Mivel vágjak vissza hogy megtanuljon tisztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arról volna szó hogy busszal járok iskolába és van azon egy gyerek ilyen árvaházi, fekete vérű. 2 évvel kisebb nálam. Elég rossz természete van , hogy mindenkibe beleköt de nem úgy mint hogy agresszívan hanem egyfajta oltógátassal. Mikor kibe köt bele és a többi kacagja. Utobbi két napba történt az meg hogy nem a haverok közzé ültembe és én maradtma ugy mondva álló helyen és én lettem a célpontja. Eddig tisztelt egy részben a gyermek mert ha valamit csinált akkor meg mondtam neki hogy b****sz és ülj le a hátsodra , stb nem volt gond. Viszont most olyanokat mondott hogy nem tudtam mit mondjak rá vissza. Egy apro példával élnék. Múlt nyáron favágás közben látott az útról és elkezdett olyan dolgokat mondani. Hogy pl milyen ba****ul vágtam , meg hogy ö jobban vágja stb.. Erre hirtelen nem tudtam mit vissza szólni, inkább hallgattam. Ma is úgy sikerült hogy nem a tárasságomba kaptam helyet , végig zene hallgatással töltöttem az időm. Ö tette az eszét valaki mással , viszont mintha hallottam volna egy egy pillanatban hogy hülyeségeket mond rólam hogy a többi kacagja , meg fordultam és kérdeztem tőle hogy hogy van valami baj , agressiv kifejezéssel ekkor egyből mondta oo semmi semmi , mivel megijedt. Mikor száltam le elöre mentem az ajtohoz. És hallotam hogy megint valami gunyos megjegyzést tett rám. Vissza fordultam , és ugyan úgy megkérdeztem hogy mi van ? és vissza léptem egyet ekkor gúnyos módon mondta hogy oo nem neked mondtam, és biztosra lennék abba hogy még volt pár szó rólam miután leszáltam. A kérdés az lenne hogy mit kellene tegyek ? , mert nem akarok vicc tárgya lenni mert nem tudok vissza szólni , vágjam pofán ? Ezt nem akarnám mert nem szeretnék a szintjére lealacsonyodni , de lehet máshogy nem lehet. Eléggé önbizalom hiányos gyermek voltam eddig most nem akarnék visszaesni ezek miatt. Köszönök minden pozitív jelelegű választ.

#tisztelet #oltogatás #visszaszolni #száj karaté #megüssem
2017. okt. 11. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
ha van lehetoseged jarj masik busszal, ha nincs akkor valahogy muszaj leszel kokemenyen visszaoltani ezt a szerencsetlent.
2017. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ilyennel van értelme foglalkozni?! Mert szerintem teljes fölös energiafecsérlés.... :)
2017. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

1. Eleget fog még szenvedni az életében

2. Az emberek az a legnagyobb gondja , hogy nem tud "szarni" bizonyos dolgokra

2017. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Legbölcsebb tanács amit kaphatsz és nem kérek érte semmit:

Szard le! Ne vedd fel a kesztyűt, ha magadtól nem vagy elég kreatív hogy vissza vágj egy nálad fiatalabbnak. Gondold azt, hogy csak a kis cerkája miatt ilyen nagy a szája mert így próbálja kompenzálni. Konkrét beszólásokat meg nem tudunk javasolni mert azt a helyzet adja. A gyerekek kegyetlenek, kinevetik megalázzák egymást...majd kinövik. Vagy magányos szar alakok lesznek életük végéig

2017. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi kis hülyegyerek,nem kellene foglalkoznod vele,mert pont a reakcióid éltetik. Susmusol aztán várja a hatást hogy te meg pattogsz ,erre visszakozik...Tudod akár a neten: ne etesd a trollt! Vedd figyelmen kívül.
2017. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen persze értem ezeket. Más busszal nincs modom menni. Az a baj hogy én csendesebb egyben bölcsebb ember stilussom van ahogy látom magam , vagy csak kicis az önbizalmam tököm tudja. Viszont hogyha ignorálom akkor még rosszabb lesz mert ismerem a gyermeket. Még mélyebbre fog menni. És az a baj hogy van aki éltesse mivel van 1-2 személy aki egyrészben isteniti azzal hogy nagy ívben röhögnek rajta , nah meg dicsérik és kérdezgetik. Mint pl megkérdik töle hogy hova szoktál járni esténként , és akkor egyet kiszemez magának és rávágja hogy annak az annyánál. Esz nem értem hogy ilyen esetekre volna más dolog azon kivül hogy megfogom és agyon verem ? Mert buszon nincs erre lehetőség , mert mondom társaságon kívül fél tőlem. Viszont én száj karatéban nem vagyok jo igy nem tudom korigálni. Aztán én vagyok a nevetség tárgya a buszon mert ugye nem tudok vissza vágni és igy lassan másnak a szemében is lenneb fogok esni. Még is volna valami megoldás ?
2017. okt. 11. 18:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Na akkor összegezzük. Visszaszólni nem akarsz vagy nem tudsz, mindegy. Megruházni nem akarod ,mert minek ,buszon tanuk lesznek ,no meg abból sem jössz ki jól ha máshol keresed meg. Akkor mégis csak annyit kéne tenned hogy bedugod a füledbe a zenét és leszarod mit vergődik.
2017. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ha ilyen miatt valaki tekintélye csökken az is hülye.... " Bizonyos szinten felül, nem süllyedünk bizonyos szint alá " ...ez az "ember" semmi olyat nem tesz, vagy mond ami nem azt mutatná, hogy egy idióta, így fegyvertelen embert nem ér "bántani" :)
2017. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A verekedés nem megoldás. talán vissza venne az arcából ha elkapnád, de te nagyon rácseszhetsz vele. Én is olyan voltam mint te, csendes voltam nem kerestem a balhét, önbizalom hiányom volt. 18 éves voltam amikor pár 12 (!!!) éves neki állt szekálni..persze tudtam hogy szánalmasak, nem idegesítettem magam rajtuk, ők is csak azért csinálták mert ebben a korban méregetik össze a farkukat hogy ki milyen merész stb...de tiszteletlenségnek tartottam amit csinálnak, mert amikor én annyi idős voltam mint ők, eszembe se jutott volna beszólogatni az idősebbeknek inkább felnéztem rájuk. Aztán egyik nap amikor beléptem az iskolába, egyből elém toppantott az egyik. meg akart ijeszteni én meg reflexből olyan pofont adtam neki, hogy beszédült a sarokba a haverjai meg elfutottak. Persze látta ezt 2 ügyeletes tanár is, én meg mehettem az igazgatóhoz..sose az előzmények számítanak, hanem hogy te ütöttél...szar ügy.
2017. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont emiatt egyre több a nagyszájú, beképzelt fiatal, mert a sok békepárti nem teszi őket helyre. Régen ezt nem merték volna megcsinálni.
2017. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!