Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok arrol, hogy...

Ti mit gondoltok arrol, hogy lehet valaki egyszerre csendesebb de megis "nepszeru"?

Figyelt kérdés

A csendest nem az alatt ertem,hogy antiszoc vagy hogy senkihez sem szól, a nepszerut pedig nem az alatt,hogy arrogans es egosita. Pont olyan tipus vagyok, aki nem a leghangosabb a tarsasagokban(nem is szeretnek), de megis sugallnam, hogy nyitott vagyok az emberek fele. Ti milyennek latjatok az ilyen embereket? Introvertaltnak vagy eszre sem veszitek ?


18L


2017. okt. 13. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kombinálni. A népszerū az népszerūt jelent. Aki arrogáns/egoista az nem biztos hogy népszerū.


Észre lehet venni egy introvertáltat is, pl. azért mert szép, vagy azért mert valahonnan tudod róla, hogy igen intelligens és emiatt felnézel rá.

2017. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mégis mivel "sugallod" hogy nyitott vagy feléjük? Népszerūnek tartod magad, de nem vagy biztos ebben? Vagy nem értem mirõl akar szólni a kérdésed. Nem az itteni ismeretlenek válasza dönti el, hogy te népszerū vagy-e a saját környezetedben vagy sem.......

Élõben észreveszed azt ha észrevettek téged, elméletben errõl nem lehet mit mondani.

2017. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 nem is gondolom,hogy az itteni ismeretlenek valasza fog donteni, csak feltettem egy kerdest mert kivancsi vagyok masok velemenyere. Egyebkent koszonom a valaszokat :) es igen, sokszor nem tudom eldonteni,hogy nepszeru vagyok e a kornyezetemben, de valoszinuleg ezt csak bekepzelem magamnak.
2017. okt. 13. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Sose értettem, miért számít a népszerűség valakinek...részemről nem is foglalkoztam ezzel soha...csendes-népszerű....ritkán szól, de akkor nagyot:D
2017. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Van olyan ember (amilyennek engem is tartanak), hogy csak ritkán szólal meg de akkor gyilkol :D
2017. okt. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok errol. Ha nepszeru akarsz lenni akkor valamit “adnod” kell a kozossegnek ahol vagy, hisz ezert lennel kozkedvelt, nepszeru. Ha csak a sarokban gubozol de nem adsz semmit a kozosbe nen leszel az. Csendes lehetsz es nepszeru is. Pl muveszeti egyetemen ahol sorra nyered a palyazatokat, de nem vagx a tarsasag kozepe. De itt is “adtal” valamit a kozosbe. Meghozzza a kreativitasod. Szoval ezen a sikon gondolkozz
2017. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!