Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tűnjünk ki a tömegből?...

Hogyan tűnjünk ki a tömegből? (pozitív értelemben. )

Figyelt kérdés

Egyszerű embernek tartom magam, soha nem értem el semmi különlegeset idáig, viszont változtatni szeretnék ezen.

Elég ostobán hangzik, de lényegében el akarom adni a saját készségeimet az embereknek.

Egy olyan valakivé szeretnék válni, akire azt mondják, hogy "Vele megéri megismerkedni, mert ő a hasznodra tud lenni valamiben, jó vele együtt dolgozni."


A probléma az, hogy nem tudom hogy mivel lehetnék mások hasznára.

Sok ismerősöm gazdagabb, jóképűbb és tehetségesebb, mint én, sosem lennék képes felülmúlni őket bármelyik területen is, mégsem igazán népszerűek. Miért van ez?


Az emberek olyan ingerszegények, hogy nem akarnak maguknak többet vagy csak olyan magasan van az ingerküszöbük, hogy lassan már a legjobbak sem képesek ezeknek megfelelni?


Nem akarok más hátán felkapaszkodni, egyszerűen csak szeretnék tapasztalatokat, tudást, ismeretséget cserélni.


2017. okt. 19. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj mások hasznára lenni. Legalábbis ingyen ne.

Én sok ember számára voltam hasznos a tudásommal, és az ismerőseimnek volt egy csoportja, akiknek minden segítség azonnal kellett, lehetetlen időpontban, ingyen és tegnapra legyen kész. Na ezeket építettem le szépen sorban.

2017. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az embereknek nincs rád szükségük, akkor fölösleges rájuk kényszerítened magad. Az, hogy egy bizonyos körben egy bizonyos tekintetben nem bizonyulsz hasznosnak számukra, az nem jelenti, hogy máshol sem lehetnél ugyanazért hasznos, vagy nem lehetnél valami más miatt az. Az emberek azt keresik mindenben és mindenkiben, amire szükségük van, és az nem rajtad múlik, hogy ők hogy érzik, nekik mi kell. Ha te kellesz nekik téged fognak megkeresni vele. Csak mások érdekeiért és azért, hogy szükség legyen rád még csak eszedbe se jusson megváltozni, mert abban az esetben sem rád lesz szükség, hanem arra, amivé lettél, és azt is elég rosszul fogod megélni. Ha valóban úgy érzed, hogy számodra is a legjobb mások érdekére lenni, és ez a te érdekedre is van, akkor figyelned kell, hogy kinek éppen mire van szüksége. Ezt kezdheted apró dolgokban is, ha a közeledben valaki szomjas megkérdezheted, hogy vigyél-e neki vizet, hisz akkor épp az kell neki és ez a legtöbb, amit ennek érdekében tehetsz. Ha így ismerteted meg magad az emberekkel és ezt látják ekként fognak bánni veled. Vedd figyelembe bármiféle, akár testi, akár szellemi, akár lelki adott szükségleteiket, és ha képesnek érzed magad ezért tenni, akkor tedd. Annak fognak látni, aki vagy, ha ilyen vagy ez leszel nekik. Ha olyannak tűnsz, akivel jó ötlet összebarátkozni, akkor össze fognak barátkozni veled.
2017. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Piackutatás, megyfigyelès, stb. Neked kell felfedezned, hogy mire ugranak rá sokan. Annyi biztos, hogy új ès èrdekes dolognál vonzóbb nincs.
2017. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önmagadként kell lenned Önmagad.
2017. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!