Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen zsarolásnál mit lehet...

Ilyen zsarolásnál mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ezek voltak az előzmények https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Most pedig felhivta anyumat, hogy mennyire imádja őt és ha nem fogadja vissza akkor túladagolja magát gyógyszerekkel, el is kezdte és a mentők vitték el.Úgy látom, hogy anyum összejött ismét vele és hatott a zsarolás, de amiket ez az állat csinált és még öngyilkossággal is fenyegette anyumat hát én nem tudom.Megmondtam anyunak, hogy ezt nem fogom támogatni és nem szeretném látni azt az embert és eddig a lakásunkba szerencsére nem jött vissza.De nekem akkor sem tetszik, hogy anyum eljár vele vacsorázni,stb.



2017. okt. 20. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz semmit tenni.

Márcsak azért is, mert neked nincs beleszólásod abba, hogy anyád kivel akar együtt lenni, és föleg nem kell a beleegyezésed ahhoz, hogy valakivel találkozzon.

Abban igazad van, hogy hülyeség ilyen emberrel kapcsoaltban lenni, de ez akkor is anyukád magánügye!

2017. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs bejelentve hozzátok, akkor hívd ki a rendőröket, hogy egy nem kívánatos személy nem akar a lakásból távozni és elvileg viszik csak anyád ne legyen otthon, mert keresztbe tehet.


Anyád nem akar egyedül maradni és hiszi nem találna már senkit, ezért ragaszkodik ész nélkül...

Ilyen ember ellen birtokvédelmet foganatosítanék gumilövedékessel, ha beteszi a lábát, amikor egyedül vagyok...jogos lenne a fentiek fényében.

2017. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1* Ez mind igaz, hogy nincs beleszólásom, de viszont nem fogom támogatni az olyan kapcsolatot, ami zsarolással lett elérve
2017. okt. 20. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked nem is kell támogatni, csak kimaradni belöle.
2017. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!