Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell üldözni olyan...

Miért kell üldözni olyan embercsoportokat akik senkinek nem ártanak?

Figyelt kérdés
Értem ezt a keresztényekre, zsidókra, melegekre... Az iszlamistákat megértem, hogy megvetik mert ők ártanak az átlag embereknek. De a zsidók, melegek, keresztények semmit nem ártanak. Akkor miért kell üldözni?
2017. okt. 21. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert az emberek nagy része túl unintelligens, ahhoz, hogy el tudjon vonatkoztatni. A legtöbben dobozokban gondolkodnak
2017. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

"Az iszlamistákat megértem, hogy megvetik mert ők ártanak az átlag embereknek."


Az iszlamisták 90%-a pont ugyanolyan normális ember mint bárki más. Magyarul te magad válaszolod meg a saját kérdésed.

2017. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmasztam. Azokra gondolok akik merényleteket követnek el. Azoknak van külön neve?
2017. okt. 21. 10:42
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom. Kérdezd meg a keresztényeket, akik ártatlan embereket üldöztek.
2017. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
1-es vagyok (ha még ki nem törölték) a 4-esről beszéltem. Egyrészt az egyháznak 0 hatalma (a katolikusnak is), másrészt a nyugati világ minimum fele ateista, a maradék minimum fele nem vallásos. Az ENSZ hivatalos jelentése szerint a vallásüldözések 80%-a keresztények ellen irányul. Erről beszéltem, az ilyen emberek tájékozatlanok, unintelligensek és a véleményük a 444-en születik. Számukra Orbán reprezentálja a kereszténységet önmagában
2017. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Sokan csak a hírekből, innen-onnan hallott dolgok alapján "alkotnak" véleményt a fent nevezettekről. Nincs valós tapasztalatuk, nem érdekli őket a valóság, így "nyer" a sztereotipizálás.

Viszont:

NEM minden esetben, ha valakiről rossz véleménnyel vagyunk - akár valódi okok miatt, akár vélt okok miatt -, akkor megtörténhet az, hogy csak azért is úgy viselkednek, hogy úm. megfeleljenek a sztereotipizált viselkedésnek azért, mert hogy ezzel épp segítséget szeretne kérni a helyzete jobbá tétele végett. Tehát úm. segélykérésképp.

2017. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

1-esnek üzenem, hogy a keresztényes hozzászólást csak azért írtam le, mert sokan elfelejtik a keresztes háborúkat, és próbálják belemagyarázni, hogy "hát pedig ez egy milyen tiszta vallás!!!". Amúgy semmi bajom a vallásos emberekkel. Az egyik nagymamám bigott keresztény, a másik meg úgymond normális mértékben gyakorolja a vallást. Mégis mindkettőt ugyanúgy szeretem. Én magam is rendelkezem zsidó felmenőkkel. Ahol segítséget kérnek, és tudok segíteni, segítek, legyen az az ember roma (pedig aztán nekik sincs jó hírük), néger, kínai, japán, nő, férfi, transz, hermafrodita, ember, állat, bármi. Amúgy meg nagyon is van az egyháznak hatalma, nézd csak meg, hogy mi ment többszáz éven keresztül Európában.

A kérdezőnek pedig, dzsihádistának nevezik a terrorszervezeteken belül működő emberkéket.

2017. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7, Kettős mércét alkalmazol. Leírtad azt, hogy a keresztények másokat üldöznek. Ez így ebben a formában nem igaz. Jelenleg a kereszténység, mint vallás nevében nevében semmilyen fegyveres konfliktus nem zajlik, illetve senkit nem súlytanak a kollektív bűnösség elvével. A keresztes háborúknak 700 éve... Nem mentek fel senkit, de nevetséges érv. Én de hoztam fel Poitiers-t vagy az Oszmán Birodalmat, az ISIS-ről nem is beszélve
2017. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8-as, te pedig nem alkalmazol szövegértést, nem hiába írtam múlt időben. Az meg, hogy hány éve történt, tökre nem mindegy. Mindenki csodálkozik a migráción is, de azt persze elfelejtik, hogy a magyarok sem úgy pottyantak ide a Kárpát-medencébe. Pusztán csak ilyen szempontokból van jelentősége, de ezt már az előbb is írtam.
2017. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A keresztèny hitrendszer következmènye rengeteg pszichológiai gyengesèg. Ilyen az önfeláldozás, a fèlelem, az ítèlkezès, a düh (akármilyen hihetetlen). Ők meg lettek tanítva, hogy meddig mehetnek ès arra is, hogy fèljèk azt a határt. A közelèbe se menjenek. Így könnyen irányíthatóak maradnak ès bősègesen szaporodnak. A hatalom nő. Ők pont ezèrt lettek gonoszak. Akik nem fèltek attól amitől ők igen, ès azt a rettegett határt átlèptèk, fejlődtek, azokat üldöztèk. Vakságból. Megègettèk fèlelemből. Száműztèk irígysègből. Olyan is volt aki a hitüket használta fel ès hatalomra juttatta magát általuk. Pedig ő is átlèpte azt a rettegett határt ami tudáshoz vezetett.
2017. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!