Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok "elszakadni"...

Miért nem tudok "elszakadni" a gimitől? Nektek volt már ehhez hasonló érzésetek?

Figyelt kérdés

Most okjs vagyok abban az iskolában, ahol leérettségiztem. Nem az egyik legjobb suli, de én szeretem. Jó volt az osztályom, elfogadtak olyannak, amilyen vagyok stb. Hihetetlen, milyen gyorsan telik az idő! Nyár elején még javában tartottak a szóbelik, megkaptuk a biziket és ennyi. Mikor újra beléptem szeptemberben a suliba, fura érzés fogott el. Furcsa volt, hogy nem lâtom többé az osztâlyt, furcsa, hogy nincs közismereti óra. Pedig mennyit hülyültünk, mennyi klassz emlékeket éltünk át!

Nem tudom elfogadni, hogy vége a giminek. Nektek volt már ehhez hasonló érzésetek? Hogy győztétek le?



2017. okt. 27. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
6 éve ez van , nehezen múlik számomra a gimi meg a közösség ott egy "szerelem" volt kb.
2017. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
új társaság ismerősök stb segitettek kicsit.
2017. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm közel már 40 éves szakállas óriási sörhassal de még mindig nem képes megszabadulni az egyetemen eltöltött éveitől meg a túlzottan fiatal lányoktól sem
2020. júl. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!