Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet a nevetésemen változtatni?

Lehet a nevetésemen változtatni?

Figyelt kérdés
Elég furán fog hangzani, de.. Borzasztó röhögésem van. Nem az hogy nyerítek, hanem az arcom összerándul vagy hogy mondják, fogaim meg nagyon látszanak.. Ha nem röhögök egy stabil ember vagyok, de ha igen huuh.. már sokan megszóltak emiatt, hogy te hogy röhögsz stb? Mit tegyek ez ellen? Most akarok fogszabályzót.

2017. nov. 2. 00:57
 1/3 anonim válasza:
100%

"- Te hogy röhögsz?

- Így." Ennyi.

Biztos lehetne, gyakorlással sok mindent meg lehet tanulni, de jobb lenne, ha felvállalnád magad, és önfeledten nevetnél. Ha ez valakinek nem tetszik, az ő baja, nem a tied.

2017. nov. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi köze van bárkinek, hogy, hogy nevetsz? Nekem rondák a fogaim és néha röfögök is, nem tudok mit tenni. Van, hogy csak vinnyogni tudok. Én elfogadtam, és sokan azon nevetnek, hogy én, hogy nevetek :D Volt egy ismerősöm, aki keveset röhögött, de ha igen, annak nem is tudom leírni milyen hangja volt, és már csak a gondolatától is mosolygok. Szóval fel a fejjel, és ha a fogszabályzó a bajod, akkor hidd el, jó pár év és örülni fogsz neki, hogy bevállaltad.
2017. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató kommenteket! :)

Megy mindenkinek a zöld pacsi. Igen, remélem a fogszabályozó jó lesz. :))

2017. nov. 2. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!