Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a pszichopat...

Mi a véleményetek a pszichopatákról? Mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés

Jó magam pszichopata jellemzőkkel bírok. Értem én az empátiát, de nem érzem. Értem a szerelmet, de nem éreztem soha. Azt mondják a pszichopata érzelem nélküli, de nem úgy látom magamat mint aki semmit sem érez, ha így lenne nem tennék olyat ami pl. kedvelek. Még ha állatias dolgok is. Itt elsősorban a szexre kell gondolni, sőt ebben is elég hagyományos vagyok. Nem értem mire jó a születésnap, névnap ünneplése, miért várják eé az ajándékot... Nekem semmit nem jelent. Szorongani tudok, de csak a saját dolgaim miatt. Ezért úgy gondolom, hogy nem vagyok pszichopata, de olyasmi hajlamom van rá. Szemrebbenés nélkül gázolok mások lelkivilágába, ami még jól is esik. Mindig felismerem a másik ember jellemét, akár két perc alatt.

Vélemény?



2017. nov. 4. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg a parlament tagjait.
2017. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
az vagy, igen. majd lesz belőle vmi ...
2017. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy komoly terápiás kezelés nélkül, nem lesz működő párkapcsolatod, de még baráti se. Az egy jó dolog, hogy látod magad, az viszont nem, hogy nem tudod felmérni (megérteni) ennek a személyiségzavarnak a romboló hatásait. Gondolom, még fiatal vagy, és kicsit még élvezed ezt a fajta "hatalmat" melyben te magad sebezhetetlennek tűnsz, és a kiimerés által uralkodhatsz a másik emberen. De eljön a pont, mikor azon fogsz szorongani, hogy miért nem akar velem lenni senki..
2017. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*kiismerés
2017. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
12:42 Annyira nem 32 vagyok, nem mindig élvezem, de tudom hogy én ilyen maradok, ez nem gyógyítható, ali ilyen az ilyennek születik, tulajdonképpem jól ellavírozok a környezetemben.
2017. nov. 4. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2017. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Az hogy kicsit hányok tőlük, túl sokkal beszéltem már, és én is az vagyok. Amikor ezredjére hallgatom haveromtól ahogy egy újszülött halott kisbabát élvezettel megerőszakolna és látom rajta ahogy felizgul, már egyre jobban elmegy tőle a kedvem.


De a pszichopaták nagyrészét nem bírom, annyira szűk gondolkodásmódjuk van, hiába mondok nekik bármit, csak magukra tudnak gondolni és arra hogy domináljanak fölöttem, és mint egy kisgyerek behisztiznek ha nem érnek semmit. Inkább nagyon versenyezni akaró ovisoknak hívnám őket.

2017. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves adam! Túl sok filmet nézel!
2017. nov. 4. 15:19
 9/16 anonim ***** válasza:

héten Sopronban egy ismert pszichopata férfi kalapáccsal agyonverte a 60 és 70 éves apját, anyát. felismerhetetlenségig. aztán elrejtette őket (egyiket az ágynemű tartóba, másikat egy kupac ruha alá) és megnyitotta a vizet, ami aztán elkezdett ömleni a lakásból. ekkor hívták ki a szomszédok a tűzoltókat meg a rendőröket, akik megtalálták a hullákat. a palit gázzal kellett lefújni, mert a jardot is fenyegette.

na, magadra ismertél?

2017. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9 Nem. Tévhitben vagy a dologgal. A

Pszichopatáknak csak nagyon kis része olyan amikről te írsz. Sőt én magamat nem is tartom mentális betegnek, szimplán csak fura fazonnak. Nem csillog őrület a szememben sem.

2017. nov. 4. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!