Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék értékes...

Geryy. kérdése:

Hol találhatnék értékes barátokat, vagy épp baráti társaságokat Nyíregyháza környékén?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, és nem is nagyon iszom, így szinte mindenhonnan "kilógok". Nem ismerek olyan embereket mint én. Pedig nem vagyok más higyjétek el! Nekem is van két kezem, két lábam, humor érzékem, stb. stb..

2017. nov. 5. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs káros szenvedélyem.

Bár Miskolci vagyok, viszont nekem is az a gondom, hogy nem nagyon van kivel társalogni és ez azért nem jó, meg barátok se nagyon.

24F

2017. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jópofa az utolsó mondatod! :)


Korod? Hobbi? Suli? Munka? Esetleg ha valaki elhívna sörözni vagy valami, mondj igent. Nem fogsz belehalni. :) Kapcsolatépítéshez hasznos tud lenni a kocsma. :D Tudom értékes barátot nem biztos hogy könnyű ott találni, de nem lehetetlen.

2017. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A korom 25. És igen elfogadnék pár kocsmameghívást hamár más nincs... De ÉPP EZÉRT IRTAM EZT A KÉRDÉST IDE! Mert Nincs akivel el tudnék menni. Am a legnagyobb gond ezzel a tetves országgal, hogy itt már mindent csak ahhoz a retkes kocsmához lehet kötni... Nincs semmi más általános hely ahol kultúráltan lehetne beszélgetni, új embereket megismerni.Ráadásul ha nem szereted a rock-ot akkor már KIIS szoptál! Mert egyes kocsmák még amolyan alagsorban rendezett szarokat is rendeznek. Ami engem eléggé hidegen hagy mert utálom! xD
2017. nov. 9. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!