Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan, hogy ment a...

Volt már olyan, hogy ment a hasatok és nem bírtátok tovább de nem tudtatok elmenni wc-re?

Figyelt kérdés
elmesélnétek hogy történt?
2017. nov. 10. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

És bement a gatyába ?

Felnőttként nem, de úgy kb. 4-5 éves koromban egyszer igen.

2017. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
60%
noh egy perverz aki beszarós sztorikra veri :(
2017. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Milyen perverz???

Csak ugye már mindenkivel előfordult, hogy elkapta a cifra.

Mi van akkor, ha olyan helyen kapta el ahol nem tud elmenni, nincs rá lehetősége..

de persze, egyből perverz vagyok aki fel tett egy kérdést...de tudod mindenki magából indul ki..

2017. nov. 10. 01:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyszer elmentem hugyozni és akkor jöttem rá, hogy hasmenésem van...
2017. nov. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Öregem xD nemtudom elkèpzelni sem, hogy lehet ilyeneken gondolkodni xD ha jól èrzed magad tőle akkor mièrt ne? XD tèlen meg melegít is ja ès hátározottan tömegoszlató.
2017. nov. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
elég erős a záróizmom, hogy el tudjak "rohanni" egy viszonylag távoli slozira is akár. (fél óráig minimum megy)
2017. nov. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Hazáig még eljutottam valahogy, az ajtó előtt viszont szépen szólva összef*stam magam :D
2017. nov. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, megesett már. Hasmenésem volt, mert túl sokat ettem. Azt hittem kibírom és kimehetek utcára. Egyszer vissza is tudtam tartani, de egy ponton már nem sikerült. Berohantam egy iskolába, használni a vécét meg valamennyire tisztába tenni magam, aztán kerülve a tömegközlekedési eszközöket hazasétáltam jó büdösen.
2017. nov. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szakmai továbbképzésen voltam a pesti Szabolcs utcában és valószínűleg valami vírusfertőzés miatt rámjött egy erős gázfejlődéssel táruló hasmenés. Ott még kimentem ugyan háromszor wc-re, de aztán beláttam, hogy haza kell mennem Budára. Mentem volna a 105-s busszal, de az Oktogonnál le kellett szállnom, mert az erős gázfejlődés mellett nem mertem könnyíteni magamon, féltem, hogy esetleg sógorostól jön... Az Oktogontól gyalogoltam végig az Andrássy úton majd a József Attila utcán összeszorított izmokkal iszonyú kínok között (csurgott rólam a verejték), átmentem a Lánchídon, de a Clark Ádám téren beláttam, hogy jobb lesz buszra visszaszállni, mert azzal rövidíthetem a szenvedésemet. Fel is szálltam és mihelyt a megfelelő megállóban leszálltam, már útközben gomboltam ki a gombjaimat, hogy azzal se kelljen majd bajlódnom a kb. 5 percre levő lakásomon, ahová szinte betörtem, a kabátomat is csak a földre dobtam és bevetettem magam a wc-be, ahol szinte kirobban belőlem minden. Aznap összesen vagy tucatszor voltam wc-n és minden alkalommal erősen gázos terméket produkáltam. Aztán vagy fél doboz széntabletta lassan segített a gondon.
2017. nov. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont 2 hete történt velem egy iszonyat kellemetlen eset. Jól beebédeltem a melóhelyen és már ott fájt a hasam. Nem gondoltam, hogy az lesz ami. :D A buszról leszállva már majd bef..tam. Először próbáltam gyorsan menni de rájöttem, hogy csak jobban rám jött az inger. Rázott a hideg, majd elsírtam magam. Aztán hazafelé egy bokros résznél muszály voltam elbújni. :D Az a megkönnyebült mosolyt még pár napig az arcomon volt.
2017. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!