Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinevetnek ha egyedül megyek?

Kinevetnek ha egyedül megyek?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni kikapcsolódni. Meginni egy sört egy sörözőben vagy valami, de nincs egyetlen barátnőm se, és nem ismerek senkit akit elhívhatnék magammal. Nem fognak mások hülyének nézni vagy kinevetni ha egyedül megyek bárhová? 20/N

2017. nov. 10. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Szánalmas próbálkozás a privát üzenetek tucatjainak begyűjtésére és azon való röhögésre.
2017. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Gyere, tudok egy pár jó kocsmát a környéken.
2017. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem nevetnek ki ma ez már szinte általános.Nagyon sok magányos ember van,fiúból még mindig több,de azért még lányból is akad.Magányosnak se szégyen leni mivel sok embert értek már különböző traumák s vagy olyan rossz tapasztalatok az emberekkel amitől elment a kedvük az emberi kapcsolatoktól..20F
2017. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért nevetnének. Legfeljebb akkor, ha nagyon feszengsz miatta, az azért kiül az arcodra :) Nekem sincs most társaságom, esténként gyakran elmegyek sétálni és ha úgy adódik, be is ülök valahova egy italra.

Ha csinosan kiöltözöl, számíts pár kéretlen italmeghívásra :D 27/N

2017. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 girl77 válasza:
Én is így vagyok ezzel.:/ Budapesti vagy? :) 22L
2017. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most kicsit megnyugodtam :) Nem Budapesti vagyok :/
2017. nov. 10. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha kinevetnek akkor mi van? Van mikor egyedül ülök be valahova meginni egy sört, vagy sokszor egyedül ülök be a moziba filmet nézni mert nincs olyan ismerősöm, aki szintén azt a filmet szereti. Engem még nem nevettek ki emiatt, de egyébként nem hinném hogy ezen lenne bármi nevetséges, hogy valaki egyedül ül be valahova. Szard le mit gondolnak mások, csak az számít hogy te jól érezd magad. :D
2017. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem nevetnek ki, hiszen nem ismernek
2017. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ városban vagy faluban élsz.Városban az természetes,hogy valaki beül egyedül egy kávézóba vagy bárhova meginni,megenni valamit.Sőt még az is ha egyedül megy moziba,szinházba.Senki nem szól semmit.Faluban már más a heylzet.Ott rögtön megbélyegeznek.
2017. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ez az!-én évek óta egy fagyit nem nyaltam el, mert szégyelek egyedül kimenni az utcára, már itthon savanyodok meg.
2017. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!