Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Mit tegyek ha egyszerűen semmi életem nincsen, lehet még ezen változtatni ennyi idősen?

25 éves fiú vagyok és semmi életem nincs soha nem is volt, péntek délután hazajöttem azóta ki se mentem a házból mert semmi dolgom nem volt, igazából nem nagyon tudok olyan helyet mondani ahova szivesen elmennék de barátnőt csak kellenne már szerezni ennyi idősen nem?? Baj lesz ebből előbb utóbb, van itt valaki aki igy élt és megtudott változni?? És ha igen hogy sikerült?? Mit tanácsolsz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, barát,

2017. nov. 12. 17:01  Privát üzenet  

A válaszok
És milyen baj lesz ebből?

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. nov. 12. 17:04 Privát üzenet
Na ne fenyegetőzz! :D

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. nov. 12. 17:05 Privát üzenet

Te tudod mit akarsz.

Én függetleníteném a kérdést a barátnő szerzéstől. Még ha egyedül is vagy, akkor is érdemesebb kitalálni szabadtéri programokat, eljárni kondiba, túrázni, sportolni, vagy akár csak kikapcsolódni, pihenni. Mondjuk én túrázni, bringázni szeretek egyedül, nem éppen barátnő szerzős tevékenységek.

Másrészt ahhoz hogy csajod legyen, nem árt ha "érdekes" ember vagy, akiről azt látják hogy érdemes vele összejönni mert izgalmas mellette az élet, és nem csak arról szól hogy otthon ültök a TV előtt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. nov. 12. 18:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyszerűen nem tudok kedves lenni. Hogy tudnék ezen változtatni?
Hogy oldjak meg logikusan és egyszerűen az egyik országrészből való költözést a másikba? Nagyot szeretnék változtatni. Még nincs se lakás se munkahely se kiszemelt város.
Gyűlölöm a jelenlegi életemet, egyszerűen mindennel elégedetlen vagyok. Hogyan tudnék mindenen változtatni?
Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár, mint én? Egyszerűen hiába akarok változtatni az életemen, időről-időre kiderül, h lehetetlen.
Min kéne változtatni? Eddig színötös tanuló voltam de ebben a tanévben egyszerűen nem megy a tanulás. Csak a művészet érdekel igazán, van amikor egész nap festek de egy percet...
Miért van az, hogy egyszerűen nem tudok megnyílni mások előtt, és szerintetek hogy lehetne ezen változtatni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!