Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha egyszerűen...

Mit tegyek ha egyszerűen semmi életem nincsen, lehet még ezen változtatni ennyi idősen?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok és semmi életem nincs soha nem is volt, péntek délután hazajöttem azóta ki se mentem a házból mert semmi dolgom nem volt, igazából nem nagyon tudok olyan helyet mondani ahova szivesen elmennék de barátnőt csak kellenne már szerezni ennyi idősen nem?? Baj lesz ebből előbb utóbb, van itt valaki aki igy élt és megtudott változni?? És ha igen hogy sikerült?? Mit tanácsolsz?

2017. nov. 12. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
És milyen baj lesz ebből?
2017. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Na ne fenyegetőzz! :D
2017. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te tudod mit akarsz.


Én függetleníteném a kérdést a barátnő szerzéstől. Még ha egyedül is vagy, akkor is érdemesebb kitalálni szabadtéri programokat, eljárni kondiba, túrázni, sportolni, vagy akár csak kikapcsolódni, pihenni. Mondjuk én túrázni, bringázni szeretek egyedül, nem éppen barátnő szerzős tevékenységek.


Másrészt ahhoz hogy csajod legyen, nem árt ha "érdekes" ember vagy, akiről azt látják hogy érdemes vele összejönni mert izgalmas mellette az élet, és nem csak arról szól hogy otthon ültök a TV előtt.

2017. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!