Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok segíteni? Többi lent.

Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is mielőtt elkezdek beszélni 14 éves fiú vagyok most jöttem 9. osztályba és bejárós vagyok középiskolába , a kollégiumról lenne szó. Szóval Először is miután valaki végigolvasta ezt a szöveget és pont középiskolai kolis légyszíves tudna nekem ebbe segíteni? Mivel bejárós vagyok reggelente buszozás van meg visszafele is , és ezáltal úgy néz ki egy napom hétköznap hogy 6kor felkelek elmegy a busz 6:20kor és 4:00-ra vagy 4:30-ra hazaérek. Csak mostanában kezdtem el gondolkodni a kollégiumon , de nagyon nagy kétségeim vannak. Először is azon gondolkoztam hogy nem fognak-e basztatni a végzősök esetleg felsőbb évesek hogy csak most mentem koliba "Mert hogy nem akartam menni a Gólyabálra". A második hogy mi történik ha rossz szobatársakat kapok nem jövünk ki jól. Vagy esetleg ha mások ott szekálni fognak :/ .És hogy menzán kívűl ott egyáltalán lehet-e főzni. Vagy ezekkel a közös fürdőszobákkal vannak nagy kétségeim , tehát úgy néz ki a koliba hogy van 4 bazinagy fürdőszoba , és és olyan hogy ugye egymás melett vannak a zuhanyzók és fallal vannak elválasztva egymástól , de ha ott elmegy valaki akkor minden zuhanyzó "fülkébe" belát. Ezekből a feltételezésekből gondolom már észrevehettétek hogy félénk vagyok kicsit vagyishát nem mondanám magam félénknek hanem nehezen tudok megnyílni. Egyébként sokan mondják hogy hülye az aki szeret kolis lenni én még azért is gondolkodok ezen mert szüleim elváltak de ebbe most annyira nem akarok belemenni , és kb anyukám minden nap 7-re ér haza munkából , tehát egész nap egyedűl vagyok és ezért is gondoltam a kolira mert ott ugye többen vagyunk és jó móka lehet. Ezek a kétségeim vetődtek fel ha egy középiskolás kolis útba tudna igazítani azt nagyon megköszönném , mert most tanácstalan vagyok :/ Sziasztok! Köszi hogy végigolvastátok!

2017. nov. 17. 14:35
 1/4 anonim válasza:

Attol fugg melyik kolirol van szo. Ahol en voltam egy ideig, ott minden szinten van teakonyha. Van olyan koli, ahol szobahoz tartozik furdoszoba, es van olyan, ahol kozos a furdo(utobbi joval gyakoribb szerintem).

A koli ahova en jartam, ott rendesek voltak az emberek, szinte mind a 200-an ismertuk egymast, tudtuk ki kicsoda. Rengeteg emberrel osszebaratkoztam, egyszer nem volt semmi komoly problemam. Ha te is tudsz baratkozni, valoszinuleg jol fogod erezni magad.

2017. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Békéscsabai Vásárhelyi Pál kollégiumán gondolkodtam.
2017. nov. 17. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A vízművekhez? Nálunk jó a társaság amúgy, a keris csajokkal szoktunk bálozni :-D Csak a szegény macskát ne felejtsd el néha megetetni, mert macskánk is van lent.

Egy pedagógus.)

2017. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh :D Köszi
2017. nov. 18. 19:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!