Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire veti meg...

Szerintetek mennyire veti meg a társadalom azt akinek ilyen szexuális beállítottsága (i) /fétisei/ van (nak)?

Figyelt kérdés

A kérdés tárgyát azok képzik akik az extrém méretek iránt vonzódnak.

Tehát a fat fetish, és a feederism ami ide tartozik.


Akik imádják a háj látványát, a narancsbőrt, a striákat, az úszógumikat és hurkákat, és mindezt a legnagyobb méretekben is, tehát a chubby, bbw, ssbbw, ussbbw kategóriák rajongói.


Vagy azok akik hízlalnák is a másik felet, és abban lelnek élvezetet, ahogy valaki szép lassan szedi fel a kilókat és egyra nagyobbra hízik, illetve maga az etetés is lázba hozza.


Esetleg az aki magát hízlalja, mert az is ide tartozik, és szeretne kövér/kövérebb lenni.


Plusz ehhez kapcsolódnak gyakran az alábbi fétisek is.


Stuffing, élvezettel nézi, ahogy valaki alaposan teleeszi magát.

Bloating, az mint az előző csak folyadékkal.

Illetve még a büfizés és fingás, emésztési hangok iránti szexuális vágy is járhat együtt.


Esetleg specifikusabb témák pl. cake/pizza stuffing, szűk ruhák felpróbálása...


Persze ezek nagyban függnek a mértékektől, mert a husi nők kedvelőit nem igazán szólják meg, de egy ssbbw rajongó, feeder már elég elítélendő lehet.



2017. nov. 18. 17:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Illetve fontos leszögezni, hogy férfiak és nők egyaránt lehetnek ezen fétisek alanyai, de a férfiakat bhm-nek nevezik, ha hízlalják magukat.
2017. nov. 18. 17:42
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Kár hogy nem üzemel Lipótmező, így nem járnának a beteg emberek az utcán.

Én úgy vetem meg ezeket, hogy ha tudomásom van ilyen betegről, azt pusztán veréssel próbálom egészséges gondolkodásra késztetni.


Na melyikünk a beteg?

2017. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bizar, de ba másnak ez jó miért szólnék bele??
2017. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de mégis hogy jöhet elő ez a téma társaságban? :D Még a legjobb barátaimról sem tudom, milyen fétiseik vannak, meg ők se arról, hogy engem mi izgat...Ha neked jó, akkor csináld, de nem tudom, miért érdekel, más elfogadja-e ezt vagy sem, úgyse akarnak az ismerőseid még csak tudni se róla szerintem.
2017. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem veti meg a társadalom, mert akinek- mint nekem is -az ilyesmi tetszik, az nem írja a homlokára.

Más kérdés, hogy nehéz hozzá partnert találni. Bbw, ssbbw, feedee, foodee, stuffing, bloating irányba tapogatózó nők egészen bátran rám írhatnak!

2017. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát ezt még olvasni is rossz :D
2017. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Vannak nagyon jó barátnőim de sosem került szóba kinek milyen fétise van ki hogy szexel.

Gyanítom nem táblával a nyakadban járkálsz a fétiseiddel rákarcolva .

Ítélkezni mások felett meg felesleges.

Mindenkinek más jön be.

Vállald , éld meg ha neked tetszik :)

Akire tartozik neki mond el és ennyi :)

2017. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem azért veti meg a társadalom, mert az elhízás hihetetlenül egészségtelen. Tényleg nem kerül szóba egy normális hétköznapi beszélgetésnél ilyesmi még barátok között sem, de pl. én is csak az undort éreztem, ahogy a leírásod olvastam. Szerintem megvetendő, ha valaki a saját testi épségét feláldozza egy szexuális fétis érdekében, az pedig elképesztő, ha mást hízlalsz fel azért, mert te a kövér nőkre/férfiakra izgulsz... Persze két felelős felnőtt ember kapcsolatába senki nem szólhat bele, ha fontosabb nekik, hogy ki legyenek elégítve szexuálisan, mint a saját egészségük akkor hajrá, hízzanak amekkorára akarnak. De pl. egy tinilányt simán be lehet hülyíteni és felhízlalni, tönkretenni az egészségét úgy, hogy ő esetleg bele sem gondol, hogy mit csinál és ennek milyen következményei lesznek, mert nagyon szerelmes és a fiúja kedvéért megtenne bármit.
2017. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Bár én magam is feederista vagyok, így magyarul leírva még nekem is furcsán hangzik.


Az a véleményem, hogy a feederizmus az egyensúlyozás művészete. Egyszerre kell elfogadni a vágyaidat, ugyanakkor belátni, hogy a "minél nagyobb annál jobb" egy egyszerű fantázia, aminek valóságba ültetéséből csak baj származik.


Szerintem azért vetik meg őket, mert úgy tűnnek, mintha minden más tényezőt mellőzve, szűklátókörűen csak a kövérségre és hízásra nyáladzik.


Ez nem a mi sajátosságunk, ez a férfi szexualitás természete, csak más esetben ennek nincs ilyen dinamikus jellege. A legközelebbi hasonlat talán a szilikon mellnagyobbítás. Az egy dolog, hogy valaki szereti a nagy melleket, és egy másik, ha azt hangoztatja, hogy minél több műtétet végeznek a párján, annál jobb.

2017. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Neked saját magadtól kéne hánynod!
2017. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!