Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok én más? 😔

Miért vagyok én más? 😔

Figyelt kérdés

A suliból , barátnőim mind a fiukról meg hasonlókról beszélnek. Engem meg nem érdekelnek csak az állatók (van othon rengeteg...) és utálom mikor CSUNYÁN BESZÉLNEK vagy kibeszélnek másokat....probálom titkolni de nem megy...


Számomra ez proléma , mit tegyek?????


2017. nov. 19. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ilyen!
2017. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Én is ilyen vagyok.Csak az állatok érdekelnek mindenki más már fiúzik.Nekem nincsen rá időm és nem is akarom. De én ettől érzem jól magam,nem érdekel milyenek mások én ilyen vagyok és kész.Nem akarok olyan lenni mint a többiek.

Szerintem emiatt ne érezd magad rosszul.

2017. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És ez szerinted baj?
2017. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen😅 mindenki asztmondja hogy fura vagyok
2017. nov. 19. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hidd el sokan vannak még így.
2017. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
15 leszek
2017. nov. 19. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:

na ki - "ezek a mai fiatalok" - ozott?


ne törődj velük, nem fontosak az életedben csak most vagytok egy légtérben, nem tart soká

2017. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Így van! Azt csináld ami boldoggá tesz, ne foglalkozz azzal hogy mások mit gondolnak erről..amíg nem ártasz vele magadnak vagy másnak miért baj ez? Főleg az ilyen buta libák véleményére ne adj..az anyjukat hátba kéne rugni amiért ilyen böszme gyerekeket nevelnek. Úgyis tényleg néhány év mulva már semmi közöd nem lesz hozzájuk mert vége a sulinak és mindenki megy a dolgára, még a legtöbb barát is, ha nem voltatok különösen jóba, vagy még akkor is, hiszen más barátokat szereztek és azokkal lesztek inkább. Persze szerencsére ebben is van kivétel
2017. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, egyáltalán nem vagy fura. Ne akarjál mindenáron olyan lenni, mint a többiek.
2017. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm

De ez szerintem is fura.hogy vagy 10 fajta állatal lakom a házba és nem vágyom emberek társaságára ....nem vagyok antiszociális de mikor a barátnöimmel is megyek sétálni muszáj vigyem a kutyáimat...😅😅

2017. nov. 19. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!