Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek mennyivel nyíltabba...

Az emberek mennyivel nyíltabbak/barátságosabbak a valóságban, mint interneten (pl facebook)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én személy szerint mindig barátságos vagyok, de az interneten sokkal, sokkal nyíltabb vagyok.


Egyrészt azért, mert inkább introvertált vagyok (neten addig beszélek amíg akarok, akkor amikor akarok)


Másrészt van pár tényező, ami miatt van egy kicsi önbizalom problémám (beszédhiba, arcvakság - nem, vagy nehezen látom a különbséget az arcok között, sok idő kell amíg "megszokom" valakinek az arcát, és főleg más külső jegyekre - haj, ruházat - támaszkodom. Sokszor nem udom megmondani, hogy az adott személyt imerem(ismernem kéne) vagy találkoztam-e már vele, emiatt van egy nagy instabilitás-érzésem. Interneten könnyű, ott vissza lehet nézni a beszélgetéseket, meg látom kiírva a nevét, meg a beszéddel sincs bajom)

2017. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!