Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem úgy hogy mindenki...

Miért érzem úgy hogy mindenki lenéz?

Figyelt kérdés
Igaz hogy elég kevés ruhába járok meg minden de szerintem nem a ruha teszi az embert na de mindegy én szerintem nem vagyok rossz ember,általába véve szinte mindig kedves vagyok mindenkivel de én mégis azt érzem hogy valami az embereknek nem tetszik bennem.
2017. nov. 24. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
És ez nekem nagyon rosszul esik főleg hogy már a legjobb barátomat is így látom. :(
2017. nov. 24. 21:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy kevés ruhába jársz?
2017. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem sincs sok ruhám, valamint a kinézetem folytán én is úgy ítélem meg, hogy az emberek lekezelőek velem. Sajnos nem lehet és valójában nem is kell másoknak megfelelned. A saját értékrendedet helyezd előtérbe, enélkül örökké boldogtalan leszel a megfelelési kényszer végett.
2017. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
„Ha nincs belső ellenség, a külső ellenség nem árthat.” gondolkodj el ezen
2017. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!