Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik munkanelkuliek, mivel...

Akik munkanelkuliek, mivel utik el az idot?

Figyelt kérdés

gondolom draga sport, mozi, szinhaz naluk sem esik szoba..

milyen programokkal megy az ido nektek?


2017. dec. 10. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkakereséssel...
2017. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, de míg ilyen időszakom volt napi 6-8 órát minimum munkakereséssel foglalkoztam. Utána játszottam egyet a gépen, esetleg sétáltam.

Max egy-egy kis biliárdozás fért bele barátokkal pár órára.

2017. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha szeretne dolgozni, akkor munkakereséssel és addig is alkalmi munkák vállalásával.

Ha nem, akkor várja a segílykét, Buksza sorsjegyet kapar, sajnáltatja magát, pénzért kefél, keres vkit, aki eltartja, rokonokon élősködik.

2017. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van időm és energiám azon gondolkodni hogy miből élek majd meg, valamint a saját életemet építeni. Például hogyan hasznosítsam a megörökölt szülői háznál a földet. Ha nem köti le gondolataimat és időmet idegen munkahely, akkor mindig sokkal előrébb szoktam jutni mint idegen helyen teljes gőzzel robotolva. Van időm felkeresni régi ismerőseim, akiktől sok jót megtudok az otthoni saját jövedelemforrásokról, egyrészt mert ők is azt csinálják. Ugyanezt interneten is csinálom.

Valamikor évet halasztottam a fősulin és addig a szülői ház gazdaságában tevékenykedtem. Akkor keltem mikor kialudtam magam. És az alatt a nem egészen 1 év alatt előbbre jutottam mint később diplomával 25 év alatt. Nem túlzás. Mert diplomával akármennyit is dolgoztam, alkalmazott maradtam. De a szülői gazdaságban szabad ember voltam és jól is jövedelmezett és megismertem azokat az alapokat ami egy saját jövedelemforrást jelent és nem pedig alkalmazotti létet. Nálam a munkanélküliség az élet alapfeltétele. Ha az van (szabad vagyok) akkor minden vágyam valóra tudom váltani. De állásban csak idegronccsá szoktam válni, előnye semmi sem volt az biztos, de hátránya az igen.

Ja és huszonéves koromban kerékpáron kirándultam Nyugat-Európában. Ahol többek között láthattam működő családi jövedelemforrásokat. Épp a napokban gondoltam arra hogy fősulira és idegen munkahelyre 1 napot sem lett volna szabad vesztegetnem. Legalábbis itt Magyarországon nem, aztán lehet hogy például Amerikában a diplomás alkalmazott is úrnak érezheti magát.

2017. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Ez a legnagyobb problémád hogy mivel üsd el az időt?? Az nem probléma hogy élősködsz anyádékon?
2017. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Házimunka, munkahely keresés, cirkuszok mindenfelé, hivatalos helyeken elsősorban, számítógépezés.

Ha egy csepp eszed is van (ami nekem nem volt), akkor sz..r emberekre nem fecséreled a drága idődet, nem jársz felesleges köröket, utakat, hanem csomagolsz, igénybe veszel mindenféle támogatást amit az állam ad és elköltözöl oda ahol munka van.

2017. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor munkanélküli voltam, akkor mindig úgy keltem, hogy 8-ra már keresgéltem. Küldtem az önéletrajzot, házimunkat csináltam, hogy addig is ne érezem magam itthon annyira kellemetlenül.

Majd delután kikapcsolódás, otthoni program, mert amig nem volt bevételem nem szivesen jártam el ide-oda.....

2017. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!