Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Köteles vagyok a kapott...

Köteles vagyok a kapott képeket visszaküldeni és törölni? Megromlott a viszonyunk és ezért kéri. Lehet valami jogi következménye ha nem teljesítem ezt? Attól ha visszaküldöm és nem törlöm lehet problémám?

Figyelt kérdés
"KÉRLEK MINDEN KÉPEMET AMI NÁLAD VAN KÜLD ÁT A FACERA, MINDENT SZERETNÉK VISSZAKAPNI AZ ÖSSZESET SEMMI JOGOD HOGY NÁLAD LEGYEN, SZERETNÉM MAGAMNÁL TUDNI, TÖBBET LÁTSZ MINT ÉN MAGAMAT"

#kérés #fénykép visszaküldés #jogi út? #saját tulajdon a kép?
2017. dec. 17. 02:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Tudtommal nem is lehet ugy elkuldeni valamit hogy az akkor mar neked nem lesz meg, na mindegy. Semmj bajod nem lesz , nem tudja ellenorizni hogy neked ki van torolve vagy ninca
2017. dec. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Fájlokat visszaküldeni????? Mivan????? :)))))

Senki nem kötelezhet arra, hogy facebook tag legyél. Márpedig ha ott akar veled küldetni, akkor előfeltéte az, hogy tag vagy. (Én letiltanám a helyedben és kész.)

Továbbá semmiféle adatvédelmi aggály nem állhat fel veled szemben, hiszen ő valószínűleg önként bocsátotta rendelkezésedre ezeket.

Ha a további, általad történő birtoklásuk neki már valamiért nem kívánatos, akkor esetleg szépen megkérhet, hogy töröld a rendszereidből őket. De ez nem úgy működik, mint egy papír alapú kép, hogy neked adom, visszakérem. Ha újra elküldöd neki, attól még nálad megmarad.

2017. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Visszaküldeni :D Ezen röhögök vagy tíz perce.

Mindenesetre küldd el neki a képeket, hadd legyenek meg neki is (ha még nincsenek, szellemi szintje alapján ez nem világos a számomra.)

2017. dec. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Asszem nem buktal sokat haver.
2017. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Visszaküldeni.... Ti aztán értelmes pár lehettek.

Igen, fel fog jelenteni, 2-6 év között letöltendő, fegyházban persze.

Ti hogyan lettetek ennyire hülyék? Anyátok nem beszélt hozzátok mikor kicsik voltatok, vagy nem járhattatok iskolába, vagy hogy lesz egy emberből ennyire visszamaradott lény?

2017. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

A törvény kitér arra is azt hiszem, hogy milyen képeket birtokolsz a gépeden, pl pedofiloknál ez már bűncselekmény, de hogy más személyről képek, biztos van erre is valamilyen passzus.

Na ha meg kiteszed a netre a tudta nélkül, az viszont már komoly probléma, polgári perrel elég rendesen megkaszálhat.

2017. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Miért, neki nincs meg? :D


Nem kell törölnöd a saját gépedről.

2017. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Visszaküldeni :D Ezen röhögök vagy tíz perce.

Mindenesetre küldd el neki a képeket, hadd legyenek meg neki is (ha még nincsenek, szellemi szintje alapján ez nem világos a számomra.)"


Azért kellenek a képek neki mert a gépéről kitörölte.Ő küldte a képeket és azt kéri vissza. Lehet nem fogalmaztam világosan. Sértő és minősítő jelzőket mindenki tartsa meg magának. Nem az idézetre vonatkozik hanem aki olyant írt

2017. dec. 17. 09:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt megtalálsz minden választ a kérdésedre:


[link]

2017. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles "+visszaküldeni", csak mert neki nincs meg. Mondd meg, neked sincs már.

De amúgy miért lenne akkora gond küldeni neki?

2017. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!