Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legromantikusabb és...

Mi volt a legromantikusabb és egyben legcsodálatosabb vagy hihetetlen történet ami veletek történt?

Figyelt kérdés
Mármint olyanra gondolok, hogy mikor megismertél egy bizonyos személyt nem is gondoltad volna, hogy hozzád szól, de már jártok :) annyira imádom az ilyen sztorikat. Velem is történt már ilyen, kíváncsi vagyok még kikkel :).

2017. dec. 18. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Siettem a lèpcsőn ès a fordulóban összeütköztünk. Nem számított rám. Megfogta a kezem ès nem szólt semmit, csak nèzett. N
2017. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarok sok konkrétumot írni, mert hátha olvassa :D


Még középsulisok voltunk, kettővel járt felettem.

Nem tudtam, hogy tetszem neki, nem is mertem volna remélni. Egyik nap feljött a mi emeletünkre szünetben (20 perces), szerzett valahonnan egy gitárt, és ott várt a lépcsőn a folyosón vagy 10 percet, amíg visszajövök (mert lent voltam).

Aztán persze körbeállták a csajok, hogy XY milyen édes már :D

De olyan jólesett tudni, hogy ezt igazából nekem szánta.

Aztán elmeséltem délután az akkori legjobb barátnőmnek (nem voltunk osztálytársak sajnos), mire ő: "Tudom, tőlem kérte el a gitárt" :D

2017. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Szamomra nagyon romantikus volt, mikor egyszer a chaten tancpartnert kerestem, mert a tanciskolaban a jelentkezok hianyaban azt mondtak, ha akarok jarni, partnertvis szerezzek. Igy botlottam bele egy sracba, akivel teljes osszhangba kerultunk a legelejetol fogva, nagyon szeretetteljes, joszivu ember, es veletlenul meg tancolni is volt kedve. Par nappal kesobb, karacsony elott ket nappal talalkoztunk - nem randi volt, a Tesco elott, majd az elore megbeszelt modon bevasaroltunk 2 szatyornyi tartos elelmiszert es meleg zoknit, es elindultunk a teli esten hajlektalanokat keresni, hogy megajandekozhassuk oket. De valahogy csak nem talaltunk egyet se, igy bejartuk az egesz varost, 3 oran keresztul setaltunk es kozben be nem allt a szank. Ho volt, talan havazott is. Aztan randira hivott, az elkovetkezo hetekben nagyon edesen udvarolt, elkezdodott a tanctanfolyam is, onnan mindig hazakisert vagy hazavitt kocsival, hogy ne egyedul maszkaljak a sotetben. A legjobb az egeszben az volt, hogy nem nyomult, oszinte szeretetbol tette, volt nalam filmezni is, es semmi sem tortent. Egyszer irtam neki, hogy nem megyek tancra, mert lazas vagyok, erre egy oran belul becsongetett hozzam egy csomag gyumolccsel meg narancslevel :-)

Ha happy endre vagysz, ne olvasd tovabb : vegul nem jottunk ossze, bar o szerettevolna, reszemrol nem volt meg a kemia, nagyon szerettem mint embert, de ha hozzamert, megcsokolt, semmit se valtott ki belolem. Egy evig bankodtam miatta, hogy igy alakult. Szerencsere azota o is es en is boldog parkapcsolatban elunk :-)

2017. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Fékezett én meg lefejeltem a 9es busz kapaszkodóját.
2017. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromban történt: egy ismeretlen srác meglátott valahol és annyira megtetszettem neki első látásra, hogy kinyomozta a címemet és postai levélben randira hívott. Mivel én sohasem láttam, virággal várt (ez volt az ismertetőjele). A randi nem jött létre, mert nem kaptam meg időben a levelet (nyaralni voltam). Szegényem ott várt potyára a virágjával, aztán csalódottan hazament...Persze mikor hazaértem a nyaralásból, a levelében megadott telefonszámon felhívtam, hogy megmagyarázzam, miért nem mentem el. Ő újra randira hívott és találkoztunk. Egyből beleszerettem...Ez 19 éve volt, nyáron volt a 18. házassági évfordulónk és van három gyönyörű gyermekünk.
2017. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindjárt hányok...

Én nem akarok ilyen csöpögős nyálas szitukat átélni.Elég,ha a temetőben leszólít,miközben depis hangulatomban szellemekre vadászom.Aztán ott maradhatnánk egész éjjel(persze a sírokat tiszteletben tartanánk),trash kajákat ennénk,horror filmet néznék,fosnánk mint az állat(átvitt értelemben),majd egy csöves megtámadna minket,így elnenekülnénk.😁😂

Nagyon romi lenne.

2018. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kiskoromban ismertem meg egy srácot ,csak miután összejöttünk tudtuk meg hogy titokban ő neki is tetszettem meg ő is nekem :)

De a szüleink nem voltak jóban :(

Ők elköltöztek,igazából lemondtam róla ,olyan 5-6 lehettem

10 évesen megismertem egy srácot vele nem jártunk ,azt hittem ő is szerelmes akkor,de csak tetszettem neki,ennyi

((Később viszont mikor majd másik sráccal voltam akkor tudtam meg hogy igazából kellek neki de már nem ot szerettem))

12 voltam és a kiskorombeli srác visszaköltözött,szüleink ugyanugy rosszban,

Én lementem a kisállatunkhoz akinek abban az időben épp gyüjtöttünk pénzt egy otthonra,és ő ott volt

Azóta sok minden történt de most is együtt vagyunk és nagyon szeretem :)


16/l

2020. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oviban ismertem meg a világ legszebb lányát :)

Már akkor nagyon tetszett de gondolom én neki nem mert hosszú hajam volt meg minden.. :)

De egyébként jóban voltunk de anyám valamért megharagudott az ő anyjára és nem is szólt hozzám

Pedig meg szenvedtem érte mert volt egy másik srác aki azota a legjobb barátom,neki is tetszett és elhalmoztuk mindennel

Én kimentem Londonba tovább tanulni,és egyszer csak valahogy összefutottunk,de ő egy másik pasival volt,még emlékszem kb. Miket mondhattunk de ő valamért kicsit k**g volt velem :D

Nem is értettem mert nagyon cuki volt oviban és róla nem gondoltam volna de biztos csak azért volt mert alapból haragban voltunk jópár éve de akkoris...😊

Ja azt elfelejtettem említeni hogy én egy másik lánnyal voltam akkor

(Mert a suliban ahova jártam színészkedéseket gyakoroltunk és ő játszotta a menyasszonyt én meg a vőlegényt) szóval gyakoroltunk mindig,aztán eléggé összeszoktunk de csak mint barát,mindenhova együtt mentünk,szóval ide is

Na szal ott álltunk ő a pasijával én meg a havernőmmel


Végeztem a sulival hazautaztam Pestre és ott volt a házunknál és csak odafutottam és megcsókoltam

Azóta egyutt vagyunk


24f

2020. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tetszettem egy srácnak viszont én csak barátként volram vele

Nem akartam negbàntani igy felajánlottam hogy jöjjön randizni de nem jött

Késobb megtudtam ,kórházban van ,daganatja volt régen ês belehalt...


Nem happy end és ezért bocsi


Késobb rájöttem mégiscsak szerettem de késő volt.

2020. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs vége a sztorinak de azt hiszem feladtam :(


Van egy csaj nemrég költözött ide már 1.látásra szimpi volt

Én portás vok a házban ahol ő dolgozik

Egy sráccal van együtt viszont most máshogy szól hozzám

Egyik este mindenki elutazott és csak mi voltunk a házban én a szobámban nagyon megijedtem és odaszaladtam hozzá ,semmi nem volt csak beszéltünk

De féltünk igy elhatároztuk az ágy mellett alszunk de véletlen rám esett én meg nekilöktem az ágynak a fejét ott megcsókoltam ijedtenben de meglepodott

És azota máshogy beszél velem,kedvese b mint eddig

Van egy cuki lány aki segiteni akar összehozni vele de reménytelen..

2020. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!